Новини з 1996 року

Cуд відмовив Зінаїді Проценко в її клопотанні по відводу судді Пальчик

Андрій Михайленко 17 березня 2016 17:25 1041 0

Як зазначив прокурор Станіслав Торопчин, завтра стане відомо, коли можна буде продовжити розглядати протокол про адміністративне правопорушення, де чиновниця притягується до відповідальності.

Сьогоднішнє рішення судді Ганни Олейнікової є сигналом про те, що варіант захисту, запропонований адвокатом Русланом Ульяновим, не спрацював.

Відповідно, аналогічні рішення суду слід очікувати за клопотаннями віце-мерів Ольги Усанової та Руслана Проценка.

Модель юридичного захисту чиновників, котра була запропонована адвокатом Ульяновим, спрацювала проти них самих.

Логіка судді при відмові у задоволенні клопотання чиновників була простою. Як відомо, при розгляді протоколів про адміністративне правопорушення, Автозаводський суд керується Кодексом України про адміністративне правопорушення.

Хоча аналогія закону не допускається, але є "але" у вигляді статті 9 Конституції України, де зазначено, що чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Вказана обставина дозволяє українським суддям обходити вимоги українських кодексів та застосовувати відповідно до міжнародних договорів рішення європейських судів, що й було сьогодні застосовано не на користь чиновниці Крюківської райадміністрації.

За тим, що відомо, завтра, о 9 годині ранку, аналогічна суддівська "заготовка" буде використана по відношенню до Руслана Проценка.

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 52 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 787 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 845 0