Новини з 1996 року

Cьогодні суд по Головачу розглянув кримінальну справу - рішення оголосять завтра

Андрій Михайленко 13 квітня 2016 12:26 717 0

Чи задовольнить суддя Оксана Пальчик клопотання Олександра Головача про взяття його на поруки трудовим колективом, стане відомо завтра.

Сам же депутат міської ради свою вину у вчиненні ним кримінального злочину, який передбачено статтею 125 Кримінального кодексу, визнав. Як повідомив суду Головач, 30 вересня 2014 року під час сесії міської ради в нього виник умисел побити Харченка лише під час перебування на трибуні, а не на підході до неї.

 

 

Сам же потерпілий Леонід Харченко  оцінив завдані йому моральні збитки в 50 тис. гривень. Крім того, він також зажадав від Головача відшкодування матеріальних збитків у сумі 640 гривень, витрачених на лікування. 

Адвокат Головача Сергій Бовконюк заявив, що кошти в сумі 2 тис. гривень, як компенсація, досі знаходяться на пошті, які Харченко може забрати. 

Розуміючи, що шансів уникнути кримінальної відповідальності у Головача мало, його захистом було повторено сценарій про передачу депутата на поруки трудовому колективу ТОВ "Алькорцентр", директором якої є дружина нинішнього першого віце-мера Марина Пелипенко. Крім того, пан Головач вкотре вибачився перед Харченком.

Захист же потерпілої сторони перед судом доводив, що така передача на поруки є формальністю, оскільки колектив "Алькорцентру" складається лише з 3 осіб.

Чи дозволить така лінія захисту Головачу уникнути кримінальної відповідальності, стане відомо вже завтра, о 9 годині.

Як відомо, Автозаводський суд уже розглядав цю справу й присудив депутату взяття на поруки у рекламну фірму «Алькорцентр» - дітище першого віце-мера Кременчука Володимира Пелипенка. Однак таке рішення скасував Апеляційний суд, де виправляють «цікаві» кременчуцькі судові рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись