Новини з 1996 року

Cьогодні - День Конституції України. Вітаємо!

Ксенія Омельченко 28 червня 2018 09:03 430 0

28 червня в Україні велика дата – День Конституції, за якою ми живемо. Й за тим, що є сьогодні, – Конституція в нас є, але з її виконанням і дотриманням наших прав – проблеми.

У нас, за головним законом країни, є безкоштовне навчання, безкоштовне лікування й турбота держави про людей, як малих, так і старих.

Але насправді нічого цього немає, бо вся турбота нашої держави далі наших  чиновників та депутатів не поширюється.

І головна причина, що Конституція наша нібито виписана, але ніхто її не дотримується, – це ми самі. Бо саме ми й більше ніхто  обираємо тих нардепів, зразка кременчуцького Шаповалова, які  перше, що роблять, – головний закон країни ігнорують.

Бо саме ми обираємо міського голову Кременчука, який у житті бачить одну мету – зробити собі за рахунок  наших податків нову, вже третю приймальню.

І така ситуація у нас в усьому. Й питання лише одне: у  нас нормальна Конституція, але вся проблема – виключно в нас самих, бо примусити  наших чиновників працювати, як того вимагає закон, ми не можемо.

Однак така неспроможність  - не назавжди. Ми йдемо в Європу й зрозуміло, що всі будуть жити за європейськими принципами. Залишається тільки дочекатися, поки це станеться, й наближати цей момент.

Тож зі святом Вас, наші читачі. Зі святом Ваших прав на нормальне життя, які у нас  ніхто не відбере, а ми самі таки змусимо, аби ці права втілювалися в життя.

З Днем Конституції всіх нас!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись