Новини з 1996 року

Чуємо обіцянку з 2014-го року. Нардеп Шаповалов обіцяє кременчужанам сполучення «Метеором»

Олександр Курилов 19 червня 2017 13:09 860 0

Кременчужанам обіцяють, обіцяють і ще раз обіцяють.

Нам знову обіцяють відродити регулярні пасажирські перевезення по Дніпру, і як, завжди це у нас відбувається, до такої обіцянки сьогодні долучився вже й народний депутат Юрій Шаповалов.

З цієї нагоди прес-служба міськвиконкому навіть оприлюднила спеціальне повідомлення, назва якого - «Наступного року на Дніпрі планується відродити регулярні пасажирські перевезення».

Яку ж інформацію намагаються нав'язати жителям міста? Ідеться про те, як «…вчора, 18 червня, на р. Дніпро біля міста Кременчука здійснив пробну поїздку  швидкісний корабель на підводних крилах «Ракета», - пише сайт мерії.

«З того часу, як було припинено регулярні  пасажирські перевезення на Дніпрі,  подібних суден в Дніпровській акваторії не було більше 20 років.

Відродити пасажирські маршрути на р. Дніпро планує компанія «Нібулон», швидкісні судна якої вже цього сезону курсують  у Миколаївській і Херсонській областях, пов'язуючи маршрутами обласні центри і такі населені пункти, як Вознесенськ, Нова Одеса, Кінбурська коса, Нова Каховка та інші.

До проекту «Нібулона» з інтересом поставився народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов. За його пропозицією керівництво компанії організувало кілька пробних рейсів пасажирського судна, які пройшли цієї неділі.  Народний депутат України Юрій Шаповалов наголосив, що поїздки по Дніпру - це не тільки перевезення пасажирів. Це ще і поштовх до розвитку вітчизняного суднобудування і нові можливості відродження Дніпра», - говориться в офіційному повідомленні.

Про що слід додати - перше враження від прочитаного офіціозу наштовхує на думку, що ми все це вже десь бачили і такі обіцянки чули неодноразово.

А от на питання:  коли бачили й коли нам все це обіцяли – відповідь зайти просто.

Для такого потрібно  у пошук ввести два слова «Метеор, Кременчук» - й у відповідь комп’ютер видає всю історію цих обіцянок, починаючи з 2014 року.

І обіцянки, кількість яких кожен перерахує самотужки, оприлюднені кременчужанам - були такі:

Поездка из Кременчуга в Киев на "Метеоре" будет стоить 200-220...

2015 - Из Киева в Днепропетровск через Кременчуг будет ходить "речная ... Билет на "Метеор" можно будет купить через интернет

Теплоход «Метеор» на Днепре в акватории Кременчуга (okrain.net.ua)

2016 - Фотография теплохода «Метеор» на Днепре сделанная напротив набережной в Кременчуге. Фото предоставил Дмитрий Петрович ...

Через Кременчуг будет ходить метеор «Киев — Днепропетровск ... (kremen.today)

2015 - Напомним, то скоростные катера "Восток" и "Метеор" были очень популярны в СССР. Они плывут на подводных крыльях. Скорость ...

По Днепру через Кременчуг снова пойдут скоростные «Метеоры ... (kremenchug-i.com)

2014 - «Днепровский экспресс» закупит два типа судов, «Метеор» и «Восход», ...

По Днепру пустят "Метеоры"? | Типичный Херсон (www.t.ks.ua)

2015 - ... 8 часов, в Кременчуг - 5 часов, с учетом остановок на трех шлюзах Каневского, Кременчугского и Днепродзержинского водохранилищ.

Из Киева в Днепропетровск пустят водный экспресс. Навигацию... (vesti-ukr.com)

2015 - Сергей говорит, что «Метеоры» в Днепр (и обратно в столицу) будут ... Каневе, Кременчуге. «Такие тарифы не окупят наших расходов.

По Днепру собираются пустить скоростные пассажирские катера ... (finance.bigmir.net)

2014 - скоростные катера «Восток» и «Метеор» были очень популярны в ... еще несколько рейсов, например Кременчуг-Черкассы-Канев».

Через месяц стартует речное пассажирское сообщение ... – (www.05366.com.ua)

2015 - Многие из нас помнят, как в советские времена из Кременчуга в ... Всего же компания планирует закупить до 12 судов класса "Метеор"...

Про що слід додати в цьому випадку – так це про нову обіцянку, яка стосується вже 2018 року,  й слова до тих, хто годує мешканців міста пустопорожніми намірами.

Панове, ви б зупинилися і з метеорами, і з нардепом Шаповаловим,  бо вже не смішно.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 486 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 766 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 946 0