Новини з 1996 року

Чотири дні дебатуватимуть. У Кременчуці визначилися з порядком денним чергової сесії міськради

Олександр Курилов 12 квітня 2016 17:26 562 0

Керівники фракцій міськради та голови депутатських комісій затвердили порядок дня чергової сесії міськради, яка відбудеться в останній вівторок квітня.

Загалом питань – 52 й дебатуватимуть щодо них не менше чотирьох днів.

Серед того, що обговорюватимуть, – депутати міськради винесуть на сесію питання про газ та лічильники й накладуть мораторій на їх побудинкове встановлення.

Ще – будуть дебати з приводу звернень до уряду й таких звернень багато, в тім числі й до НАК «Нафтогаз», аби з коштів, які сплачені мешканцями Раківки, більше грошей надходило до самого виробника тепла – ПАТ «КВБЗ». Ще буде звернення по взаємозаліках та субсидіях.

Окрема тема – це наміри мерії Кременчука влізти у фундаментальний кредит і купити автобуси. Розмір кредиту – надзвичайно величезний. Як будуть віддавати – один Бог знає, але достеменно відомо, що чиновники хочуть взяти кредит в євро.

Інше, про що говоритимуть, – про гроші і їх додаткове виділення комунальним підприємствам.

Ще, але вже інше, – це земельна тема й тут вічна війна міськвиконкому проти родини підприємця Тамари Мельник. Справа ця дійшла до маразму у владній боротьбі проти власника ТК «Візит», але… Втім таких земельних питань буде багато.

Останнє – це різне.    

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись