Новини з 1996 року

Чому забули? Керівників поліції Кременчука просять відзначити патрульних за їх безстрашні дії

Олександр Курилов 10 березня 2017 10:25 689 0

Мешканці Кременчука, які в численних повідомленнях про нашу поліцію бачили, як її представники борються зі злочинністю, дивуються короткій пам’яті місцевих керівників правоохоронних органів.

Читайте також: "З тебе 5 млн. грн. й переписати на нас бізнес ...", - депутат-втікач Онищенко приписує очільнику Полтавщини "наїзд". ВІДЕО

Це редакція «Програми плюс» отримала цікавого листа від наших читачів, у якому нагадується про таке.

9 листопада минулого року біля Першої міської лікарні у Кременчуці було затримано озброєних нападників, які скоїли розбійний напад на іноземних студентів у Полтаві.

При затриманні авто зі зловмисниками одного з його пасажирів, раніше судимого та озброєного,  було знешкоджено патрульними поліцейськими. Другий підозрюваний – витяг гранату Ф-1 й під загрозою вибуху здаватися відмовився.

Він би втік з місця події, якби не інші екіпажі кременчуцької поліції,  що заблокували своїми авто зловмиснику шлях до втечі.

Про що слід додати – все це кременчуцькі патрульні робили неозброєними й молоді люди ризикували своїм життям, аж поки до них не прибула допомога.

Натомість 27 лютого вже цього року у Кременчуці відбулися різні заходи, присвячені першій річниці діяльності поліції в нашому місті.

Гірше, однак, що про цей випадок ні в поліції, ні у міськвиконкомі, ні в обласній поліції не згадали й це погано, зазначено у листі.

Бо інше, що відомо з цього приводу, – вже не патрульним, але тим же поліцейським бодай слово подяки  їхнє начальство вимовити спромоглося.

Але про тих, хто зупиняв зловмисників, причому голими руками й озброєних, – забули.

Звідси й запитання від газети теж. Зрозуміло, що можна зробити в центрі міста дошку пошани для поліцейських, на яку б вивішували фото не лише одного начальника місцевої поліції.

Однак мова про людські взаємини в тій же міській поліції й слова подяки за добрі справи. А от саме з цим у нашому місті, здається, й найбільші проблеми. Чому так?   

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись