Новини з 1996 року

ЧОМУ Й ЯКІ ВИСНОВКИ. Громадська рада міської міліції припинила існування. ДОКУМЕНТ

Олександр Курилов 27 жовтня 2015 17:38 823 0

Надалі Кременчук буде існувати без контролю громадськості за справами правоохоронців.

Причина - начальник міського відділу внутрішніх справ Денис Захарченко оголосив наказ про розпуск громадської ради міської міліції, в яку входили представники окремих громадських організацій Кременчука. Фотокопії самого наказу додаються.

Офіційне формулювання розпуску громадської ради, оприлюдненої головним міліціянтом міста, – через реорганізацію самого правоохоронного підрозділу міста, частина якого стане поліцією.

Про що промовчав у своєму наказі про розпуск керівник міліції Кременчука – так це про повну непрацездатність громадської ради. Представники останньої спочатку «потонули» у своїх надзвичайно довгих і безпредметних засіданнях, а потім за ці ж безпредметні засідання почали виключати один одного з громадської організації.

Інші ж представники громадськості, які мали б контролювати від імені кременчуцької громади діяльність правоохоронців, самі тікали з цього балагану, від якого мешканцям міста не було жодної користі.

Фінал діяльності самої громадської ради взагалі прозаїчний.

Один з її представників попався на крадіжці ковбаси та консервних банок «Печінь тріски» у великому супермаркеті.

З цього моменту громадська рада міліції Кременчука взагалі «впала» й більше не піднімалася.

Про що залишається додати – так це про участь громади в контролі тієї ж міліції.

З того, що ми побачили, на спробі контролювати наших правоохоронців - до оприлюднення наказу про розпуск, така громадська організація взагалі нічим не займалася, окрім урочистого вручення нагород.

Провина тут, як на репортера, – самого громадського об’єднання, представники якого все бачили, але нічого для змін не робили.  

Де тепер знайти людей, які будуть за цю справу хоч якось переживати, – це питання. Втім, як на репортера, вихід тут є.

Справу громадського контролю над тими ж правоохоронцями можна передати нашим політичним партіям і їх кременчуцьким організаціям. Партійцям з різними поглядами потрібні конкретні справи для участі у виборах, а контроль над нашими міліціонерами – однією з таких справ якраз і є.  

Єдине, що тепер нашим політичним силам – позиційним та опозиційним слід би було таку ініціативу проявити. Але чи зроблять це нові переможці виборів – хто знає.

 

 

Теги: участь громадскості в контролі над владою приклад

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись