Новини з 1996 року

Чому? Вартість тепла для громадян України знижена на 30%, а для кременчужан лише на 20

Олександр Курилов 20 січня 2020 16:51 2615 0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук оприлюднив сьогодні результати своїх зусиль, за якими всім в Україні було перераховано в грудні вартість тепла та вартість постачання гарячої води.

Про це Прем’єр повідомляє на сайті уряду. І пише він таке.

«Суми платіжок на тепло та гарячу воду для українців знижено до 30%.

Рішення про здійснення перерахунку з грудня минулого року ухвалили у 124 містах України. Це стало можливим завдяки рішенню Уряду №1082 щодо зниження ціни газу для теплокомуненерго, на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського…

Перерахунки здійснили, зокрема, 16 обласних центрів України: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ.

Так, наприклад, за грудень 2019 року зменшено платіжки для людей: від 80 грн у Київській обл. та до 292 грн у Львівській обл. по 1-кімнатних квартирах; від 110 грн у Чернігівській обл. до 435 грн у Дніпропетровській обл. по 2-кімнатних квартирах; від 140 грн у Дніпропетровській обл. до 563 грн у Рівненській обл. по 3-кімнатних квартирах.

У Тернополі за рішенням органів місцевого самоврядування населення отримало знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад, грудень 2019 року», - зазначає Прем’єр-Міністр.

Далі ж варто сказати, що якщо в Україні в середньому зменшення оплати складає 30 відсотків, як інформує Прем’єр, то в Кременчуці цифри менші.

Зокрема, зменшення рахунків по Кременчуцькій ТЕЦ  за тепло  складає 22 відсотки, за гарячу воду – 20.

По КП «Теплоенерго» вартість тепла за грудень зменшена на 21 відсоток, вартість гарячої води – на 20%.

Щодо прикладу Тернополя, де мешканці отримали знижку за жовтень, листопад і грудень 2019 року, бо надворі тепло і газу витрачається менше, то для кременчуцьких чиновників і мера Малецького він взагалі неприйнятний.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 78 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 243 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 156 0