Новини з 1996 року

Чому у Кременчуцькому міськвиконкомі грубо порушуються права пенсіонерів і не тільки? Точка зору

Олександр Курилов 25 листопад 2016 10:37 763 0

Чиновники Кременчуцького міського виконавчого комітету, які на чолі з восьмим заступником міського голови Русланом Шаповаловим входять до спеціальної адміністративної комісії, грубо порушують права людей похилого віку.

Й мова тут – про черги мешканців нашого міста, які прийшли за покаранням до цієї «комісії Швондера», на якій людей нещадно карають штрафами за порушення правил благоустрою.

Тож якщо влітку наших громадян карали за продаж кілограма яблук на зупинці транспорту, то тепер провини у них інші.

З того, що можна було побачити, – в черзі за покаранням стояли люди похилого віку. Один з таких - пенсіонер 70 років, якщо не більше.

А провина його – справді жахлива і дуже. Дід міняв шифер на даху своєї будівлі, в якій живе, та мав необережність скласти будівельні матеріали біля дороги. З вигляду пенсіонера, який зовсім не схожий на старого Рокфелера, можна було й зрозуміти, яка саме у нього хата.

І зрозуміло, що у нього не триповерховий котедж, власники яких риють усе поспіль навколо своїх садиб, на вулицях і тротуарах, але яких кременчуцька «комісія Швондера», або адміністративна комісія міськвиконкому, до відповідальності притягувати не ризикує.

Зрозуміло, що врятувати діда від покарання наших чиновників майже нереально й тут усе залежить від Бога.  Однак своє прохання до керівника адміністративної комісії пана Руслана Шаповалова репортер озвучив.

І воно таке – якщо вже у мерії нашого міста, де керує «товариш» наших пенсіонерів, пан Віталій Малецький з усією «пролетарською силою світу», взялися за людей похилого віку,  то чи не можна хоч трохи піти їм  назустріч?

Зокрема, не примушувати їх стояти в чергах за очікуваним покаранням. Все ж таки – ми завжди поступаємося старим людям місцем у транспорті, бо просто некрасиво сидіти в маршрутці, коли біля тебе стоїть дідусь чи бабуся.

І зрозуміло, що утворювати черги з людей похилого віку, які прийшли на покарання за штрафом, – теж недобре. Щодо «злочинів», за які карають цих людей, то тут краще промовчати взагалі.

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 511 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 157 0
Таємний код: романтичний концерт гурту «Бумбокс» відбувся в Кременчуці. ФОТО 267 0