Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Чому у Кременчуці депутатами не скасовано благодійні внески? Або про обережний оптимізм мера Малецького

Олександр Курилов 19 квітня 2016 15:00 1053 0

Депутати Кременчуцької міської ради мають усі шанси успішно скасувати благодійні внески під час пологів і такі ж благодійні внески у міських закладах освіти…

А ще вони можуть поставити нові дитячі майданчики замість існуючих у місті атракціонів смерті, на яких діти ризикують своїм життям не на жарт.

Причина – Кременчук за рахунок підвищених акцизів, збільшення обсягів податків з його мешканців… успішно виконав і перевиконав міський бюджет у першому кварталі 2016 року.

Сума перевиконання – 24 мільйони гривень, що з «головою» вистачає на скасування благодійних внесків у пологовому будинку, школах і дошкільних закладах.

До того ж після таких витрат на користь людей ще з вісім млн. грн., які залишилися, можна було б витрачати на інші потреби – як-то розпил бюджету на косінні трави.

Про те, що Кременчук при всьому своєму падінні обсягів виробництва виконав бюджет у першому кварталі року на 106,3 відсотка, на апаратній нараді в мерії розповіла керівник фінансового управління Тетяна Неїленко. За її словами, якщо брати до уваги трансферти з області та Мінфіну, то перевиконання взагалі складає понад 50 мільйонів гривень.

Але якщо це до уваги не брати, то міських податків у цій справі – з доходів громадян, з акцизів на куплені в магазинах товари, з податків на землю – 24 мільйони.

Слід додати – гроші, які в міський бюджет надходять, витрачати у виконкомі не поспішають. На чому економлять - на це запитання не відповідають, але показники виконання видаткової частини міського бюджету за перший квартал року – лише 92 відсотки. Тобто гроші в міському бюджеті є і їх багато.

Далі ж просто коментарі.

Думка міського голови Віталія Малецького, який цієї звістки про дощ з грошей на міськвиконком не очікував, – мова в цьому випадку про обережний оптимізм.  

За таким оптимізмом, не виключено, що міський голова Кременчука перерахує 2 мільйони гривень міському пологовому будинку й тема з благодійними внесками тут буде закрита.

Але чому мер міста не хоче перерахувати ще 16 мільйонів гривень кременчуцьким закладам освіти, саме стільки благодійних внесків збирають з батьків учнів нашого міста, – на це запитання міський голова не відповідав.

Про що варто додати – це передвиборчі програми. За ними, всі депутати міської ради обіцяли блага своїм виборцям.

Перше таке – у вигляді надзвичайно роздутого штату управління в мерії, користі від якого – нуль цілих, нуль десятих, від кременчуцьких «депутатів-реформаторів», які багато балакають, але нічого не роблять, усі вже побачили.

Залишається ж останнє – постійно нагадувати депутатам міськради про їхні програми, аби не було склерозу.

І нагадувати в цьому випадку потрібно лише п’ятьом групам  у міськраді – місцевим радикалам Дмитра Кавунника,  місцевій "Батьківщині" з її Олександром Головачем,  віртуальному кременчуцькому блоку Петра Порошенка та його керівнику – адвокату-депутату Ульянову, і такій же віртуальній місцевій партії нардепа Юрія Шаповалова з назвою «Поруч». Ще серед тих, кому потрібно нагадувати про роботу, – депутати від групи «Рідне місто» із секретарем міськради Юрієм Гриценком.

За ними сьогодні більшість у міськраді й за ними - всі скандали з витрат бюджетних коштів і не лише це, що є у нашому місті. Єдине, чого від них немає, так це результатів роботи для самих виборців.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 809 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1499 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1504 0