Новини з 1996 року

Чому не можна сидіти навпочіпки та інші суто жіночі прикмети

pplus 29 вересня 2020 07:00 233 0

Зрозуміло, що без необхідності ми навпочіпки не сядемо, оскільки це положення тіла не зовсім зручне, але коли треба зав'язати шнурок на вулиці, поговорити з малюком, дивлячись йому в очі, прополоти город або вимити підлогу, ми присідаємо.

Про те, що сидіти в такому положенні шкідливо для здоров'я, кожна з нас, швидше за все, чула, а ось чому — мало хто знає.

Давайте розберемося. Тиск на внутрішні органи тіла стає більш інтенсивним, вони та артерії стискаються, що провокує не лише варикозне розширення вен, але й надмірний тиск на матку, а це шкідливо для жінок під час вагітності. До того ж підвищується навантаження на серцевий м'яз. Звичайно, таких наслідків не буде, якщо ви присіли на кілька хвилин, але якщо перебуваєте в такому положенні 5 і більше хвилин, очікуйте неприємностей. Напевно, ви помічали, що, піднявшись, потрібно почекати деякий час, щоб у ногах минуло оніміння і кровотік повернувся до колишнього темпу роботи.

Сидіти, закинувши ногу на ногу, — зручно і звично. Багато людей роблять це автоматично, навіть не підозрюючи, що таке положення приховує в собі небезпеку для здоров'я.

Існує думка, що воно може спровокувати параліч малогомілкового нерва, стати причиною варикозної сіточки і як мінімум викликати підвищення кров'яного тиску через ізометричне скорочення м'язів ноги.

Багато "прикмет" стосуються і телефону, який не рекомендується носити в задній кишені брюк, у сумочці на поясі або залишати на ніч під подушкою, оскільки електромагнітне випромінювання може спровокувати серйозні ускладнення.

Однак якщо у вищеназваних тверджень є якісь медичні підстави, то багато інших жіночих прикмет швидше схожі на вигадку, ніж на правду.

Особливо представниці прекрасної статі вірять у ті, що стосуються жіночого щастя:

хочете зустріти чоловіка своєї мрії — придбайте гібіскус у горщику, він приверне армію шанувальників;

нікому не давайте приміряти свою обручку — це до розлуки;

ніколи не піднімайте з дороги і на перехресті чужу річ та гроші — притягнете неприємності;

не дивіться в одне дзеркало з подругою — втратите коханого;

не дозволяйте нікому мити у вашій домівці посуд — посваритеся з чоловіком;

будь-яка дорога втрата — до гарного збігу обставин, а якщо вже жінка втратить свою улюблену прикрасу — це не інакше як до зустрічі з майбутнім чоловіком;

віщує весілля і щасливе подружнє життя — птах, який залітає у вікно спальні;

якщо присниться риба, то жінка незабаром завагітніє;

у перші три місяці вагітності не можна ділитися з оточуючими радісною новиною, щоб не стався викидень.

Вірити в прикмети чи ні — вирішувати тільки вам. Якщо це допомагає, то чому б ні? Але якщо це переростає у нав'язливість або навіть у фобію чи невроз, тоді варто замислитися про консультацію психолога.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 140 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 298 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 649 0