Новини з 1996 року

Чому не можна носити дві каблучки?

pplus 15 жовтня 2019 07:50 621 0

Часто на безіменному пальці дівчата носять дві каблучки. Одна з них — обручка, друга — із заручин. Із цього приводу є різні думки.

Коли наречений освідчується своїй дівчині, він надіває їй каблучку на заручини на безіменний палець. Поверх неї надівається вже обручка. Вважається, що дві прикраси принесуть молодятам щастя і міцний союз. Дружині належить носити два аксесуари все життя, щоб зберегти щасливий шлюб.

Після весілля наречена повинна зняти каблучку, надіту на заручини, й заховати її в скриньку. Якщо в пари народиться хлопчик, то йому передається каблучка для заручин зі своєю дівчиною. Носити два вироби вважається поганою прикметою — це може зруйнувати шлюб через зраду чоловіка.

У яке з цих тверджень вірити — вирішувати вам. Найголовніше, щоб у людини були хороші думки, які мають властивість матеріалізуватися. Іноді одна каблучка має практичну мету — вона притримує велику за розміром іншу.

Чи можна носити дві обручки

Деякі дівчата носять дві прикраси. І ось чому:

Одна — залишилася від минулого шлюбу. Після заміжжя дівчина не побажала знімати її.

Друга — належить загиблому чоловікові. Існує традиція одягати обручку покійного чоловіка в пам'ять про нього.

Одна — обручка, друга — вінчальна.

Купуючи парні обручки, майбутні молодята розраховують на довге спільне життя. На жаль, багато пар розпадаються, а після розлучення позбавляються символу їхнього кохання. І це правильне рішення, оскільки вироби від минулого шлюбу можуть перешкодити новим стосункам, як свідчать прикмети. Ювелірний виріб можна продати, переплавити або викинути. А от продовжувати носити не рекомендується. До того ж це напевно не сподобається новому супутнику.

Найсумнішою причиною носіння двох каблучок є збереження пам'яті про померлого чоловіка. Прикрасу носять на безіменному пальці іншої руки. Також можна носити на ланцюжку або заховати в скриньку.

І третя причина — дві каблучки носять після вінчання. З цією метою зазвичай купують різні прикраси — одну класичну, другу з каменем. Носять їх на одному пальці.

Загалом не рекомендується надівати будь-які два ювелірних аксесуари на один палець. Правда, мало хто виконує цю рекомендацію, вважаючи за краще завжди тримати близько до тіла наявні ювелірні вироби.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1236 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1889 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2382 0