Новини з 1996 року

Чому не можна дарувати мило?

pplus 21 травня 2019 07:45 468 0

Хто вірить в енергетику предметів, то краще від такого подарунка утриматися.

У наш час можна знайти стільки гарного мила ручної роботи й химерної форми, що цілком підходить для оригінального презенту. Але, як ви знаєте, далеко не все підходить для подарунка на день народження або будь-яке інше свято. Отже, чи може бути мило подарунком?

Табу на дарування мила

Якщо людина не забобонна, можете подарувати їй засіб гігієни ручної роботи, але тим, хто вірить в енергетику предметів, краще від такого подарунка утриматися. Навіть найкрасивіше мило відноситься до категорії небажаних презентів. Сучасні екстрасенси теж запевняють, що будь-які засоби гігієни притягують негативну енергію.

Дивно, але якщо з чиїхось рук прийняти такий дар і користуватися ним, у буквальному сенсі будете «як у піні» в проблемах і неприємностях. Удача буде крізь пальці йти, а найпростіша справа викличе купу труднощів. Разом з тим наздожене хронічна втома і роздратування, яке буде провокувати різні неприємності, сварки з близькими та друзями.

Народні повір'я стверджують, що, крім розбрату, подароване мило нічого у відносини не принесе. Мило навіть радять дарувати тому, від кого ви хочете скоріше позбутися. Народна мудрість обіцяє, що після такого презенту людина буквально «змиється» з вашого життя.

Але є виняток — якщо людина сама просить подібний подарунок і не вірить у те, що він може вплинути на ваші взаємини, навіть прикмети безсилі.

Що робити, якщо подарували мило?

Ті, хто вірить у прикмети, точно знають, які презенти не можна дарувати жінкам, які заборонено дарувати чоловікам і як можна нейтралізувати дію небажаного подарунка.

Наприклад, можна відкупитися від подарунка. Просто дайте цій людині кілька монет і таким чином позбудетеся від можливого негативу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 508 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 456 0