Новини з 1996 року

Чому їм можна, а нам - ні? Кременчуцькі чиновники ігнорують вимоги коронавірусного карантину. Фото

Олександр Курилов 30 липня 2020 12:10 475 0

Надалі при появі пересічного мешканця нашого міста в громадському місці – в магазині чи в транспорті без захисної маски не варто піднімати тривогу та закликати громадянина дотримуватися вимог безпеки.

Причина – відповідний приклад, як ці карантинні вимоги можна порушувати й не нести за ці порушення жодної відповідальності, у нас показують депутати Кременчуцької міськради. А раз це можна їм, то можна всім.

Й це депутатська сесія сьогодні та виступи від мікрофона місцевих чиновників.

Мова про керівника Крюківської районної адміністрації Дмитра Лозовика, який вийшов до трибуни розповісти про історію нашого мосту через Дніпро та оприлюднити свій запит.

Свій спіч кременчуцький чиновник, який входить в коло обраних, вів, попередньо знявши маску, й ніхто, крім депутата міськради Оксани Піддубної, на це не відреагував.

Цікаво, що і мер Кременчука Малецький теж ніякого зауваження з цього приводу не оприлюднював, але згадав про маску вже після промови.

Це так само покупцю в магазині можна нагадувати, аби він наступного разу приходив з маскою, а зараз – Бог з ним, з тим карантином.

Далі ж - просто порівняння: ось у Кременчуці побував керівник уряду Денис Шмигаль й він теж виступав, але з дотриманням правил карантину.

Звідси і питання – чому столичні чиновники дотримуються прийнятих правил, а  кременчуцькі – плювали на ці всі вимоги з висоти свого обличчя?

Ну і, звісно, дякуємо меру Малецькому за те, що він показав насправді, що таке «карантин» у Кременчуці.

На фото - чиновник Лозовик, який показує всім карантинний приклад

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 975 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1816 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 839 0