Новини з 1996 року

Чому кременчуцький нардеп й «антикорупціонер» Шаповалов не голосував сьогодні за електронні декларації?

Олександр Курилов 15 березня 2016 13:30 841 0

Кременчук таки увійде в історію зі своїм народним депутатом Юрієм Шаповаловим та його голосуваннями за безвізові закони.

Голосування за них нардеп від нашого міста просто вимучував. Він довго вагався, чи голосувати йому за права геїв під час прийняття на роботу (враження таке, що у Кременчуці лише геї й більш нікого немає. - Авт.). Так само наш нардеп мучився з прийняттям закону про електронні декларації, за які він врешті-решт проголосував, але з такими поправками, що краще б цей закон взагалі не приймали.

Але сьогодні, 15 березня,  мова про зміни до цього зґвалтованого нардепами закону, після яких це має бути нормальна законотворчість. Йдеться про сьогоднішнє поіменне голосування за Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році" (№3755) - в цілому з урахуванням пропозицій Президента України».

Це останній закон, який було прийнято для Європи вже давно і за який  зранку голосували нардепи.

Закон з поправками Президента України, тобто такий, який і має бути, депутати підтримали. «За» - 278 голосів і це останній аргумент, аби в Україні почало працювати європейське законодавство.

Прикро ж одне – в цьому переліку народних депутатів, які голосували "за", а мова тут про всі фракції парламенту, крім «Опозиційного блоку» та «Відродження», немає голосу нашого нардепа Юрія Шаповалова.

Він один з тих, хто за цей закон не голосував, хоч й був присутнім у сесійній залі. Чому не голосував пан Шаповалов, який у нас збирається бути то губернатором Полтавської області, то антикорупціонером №1, – на це запитання  відповідь якщо хто й дасть, то лише фінансова розвідка та Мінфін США. Останні  контролюють українських нардепів і знають, у якому комерційному неукраїнському банку кожен з них тримає кошти й звідки вони.

Про що слід додати – так це про враження. А вони від цього голосування за електронні декларації та неучасті в ньому нардепа від нашого міста – дуже погані.

Теги: Народний депутат України Шаповалов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1386 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2377 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3000 0