Новини з 1996 року

Чому біля Крюківського мосту не чергують патрульні? Все просто - їх не вистачає

Іона Харченко 11 вересня 2019 18:00 157 0

Як відомо, на Крюківському мосту введені обмеження для руху транспорту загальною вагою понад 13 тонн та навантаженням на вісь понад 9,5 тонн. Також перед мостом з обох боків були встановлені відповідні дорожні знаки, які забороняють в'їзд таким великогабаритним та великовантажним автомобілям. Про це й не тільки говорили на засіданні тимчасової комісії з контролю за рухом великовантажного та великогабаритного транспорту в Кременчуці.

За словами головного патрульного поліцейського Олександра Борзенка, за 10 днів виключно за знаком про обмеження руху на мосту було винесено 438 постанов.

«Чому не тримати постійний пост біля Крюківського мосту?» – запитав голова комісії, депутат Денис Терещенко.

На це начальник патрульної поліції відповів, що їм перебувати там не доцільно. Адже, згідно з чинним законодавством, вони відповідають за оперативне реагування.

Крім того, щодо чергування біля мосту, загони патрулювання розташовані так, що водійське місце з одного боку та іншого входить у дію чотирьох екіпажів – двох піших і двох автопатрулів. Патрульні Кременчука розуміють, що це проблемна точка, тому приділяють їй підвищену увагу, але стаціонарно там ніхто не чергуватиме.

Як з’ясувалося, на сьогодні у місті працюють лише 10 автопатрулів.

«Наша патрульна поліція не має змоги забезпечити місто патрулюванням, а ми тут про якийсь Крюківський міст говоримо», – наголосив Денис Терещенко.

І тут виникає питання – чи можуть патрульні забезпечити охорону правопорядку в Кременчуці та безпеку самих кременчужан? Хотілось би сподіватися.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 207 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 537 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 196 0