Новини з 1996 року

Чоловіки, які "справляли свої потреби", побили прямо на роботі директора "Міського саду" Дедюріна

Марина Баніт 10 травня 2018 11:36 2121 0

Читачі "Програми Плюс" розповіли про те, що в парку "Міський сад" виник конфлікт між в.о. директора парку Віталієм Дедюріним та двома чоловіками. За інформацією, яку надали автори повідомлення, керівника доволі сильно відлупцювали і він звернувся за медичною допомогою в 3-ю лікарню.

Кореспондент звернулася до прес-служби поліції Кременчука за коментарем.

За словами правоохоронців, конфлікт дійсно був. Пан Дедюрін викликав наряд поліції та зробив заяву. За попередньою інформацією, яку надає заявник, він зробив зауваження двом чоловікам, які справляли свої потреби в парку. Дедюрін зробив зауваження, за що його дуже побили.

Наразі невідомо, чи встановлені особи. Працюють слідчі. Але сам Дедюрін заявив про нанесення тілесних побоїв, які оцінені як легкі.

Поки не вдалося взяти коментар підозрюваних. Як відомо, в парку "Міський сад" при виділенні мільйонів грошей на благоустрій стоїть туалет, у який навіть дорослі чоловіки бояться заходити. Він похилився, без освітлення, з дуже неприємним смородом. Тільки відчайдушні наважуються зайти в цегляний туалет з дірками в підлозі.

Тож невідомо, де саме справляли свої потреби підозрювані й чи не намагалися в такий спосіб пояснити, що туалет треба було б полагодити одним з найперших.

Почекаємо, до чого прийде слідство. Нагадаємо, що в парку "Міський сад" встановлене відеоспостереження.

Сам Дедюрін уже багато разів потрапляв у конфлікти, ламав вудочки старим дідусям, розвішував фото журналістів по парку, влаштовував скандали зі свинями.

Кого бояться кременчужани в Міському парку? За ким встановлять відеоспостереження - за директором? 

Головне фото - з вільного доступу (з минулого побиття директора в управлінні міськводоканалу)

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись