Новини з 1996 року

Чоловіка, який в Кременчуці прикидався бійцем АТО з покаліченими руками, побили в Києві

Марина Баніт 13 листопад 2017 09:03 915 0

Кременчужани, мабуть, пам'ятають, як нещодавно по Кременчуку ходив чоловік з руками, перемотаними  бинтами. Він натягував на руки пакети і просив гроші, йдучи по вулиці або подорожуючи в міському транспорті. Перехожі, як правило, багато питань не ставили і кидали йому гроші. Але ті, хто хоча б трохи замислювався, могли здогадатися, що щось тут не так. Чоловік був одягнений у верхній одяг з довгими рукавами, але на руках були чистенькі бинти, намотані на стиснуті кулаки. Тож виникало питання, якщо це пов'язки свіжі, то звідкіля так багато йоду, яким були намазані пов'язки. Якби в чоловіка були свіжі рани, то він би не міг так сміливо подорожувати по місту по декілька годин, він би лежав. А несвіжі рани не сочилися б кров'ю, яку так імітував завдяки йоду чоловік. А якщо пов'язки давні, то як він одягав довгі рукава на замотані кулаки?

Як би там не було, ентузіаст дуже старався і, мабуть, вистачало на життя і якийсь тривалий час він був у місті Кременчуці. А потім зник.

Але, як виявилося нещодавно, чоловк мігрував у Київ. Там він просив гроші у той самий спосіб. Але мешканці столиці виявилися менш люб'язними і гуманними. Там таким імітаторам учасників бойових дій відверто не раді. Тож його просто добряче побили і відео про це виклали у ФБ.

Парубок на ім'я Максим Ярош зняв сюжет про те, як він підійшов до жебрака і попросив розмотати руки. Максим був дуже розлючений і занепокоєний тим, що жебрак прикривався війною, а насправді обманював перехожих, які давали гроші. Жебрак почав розмотувати руки після того, як автор відео пригрозив, що надає йому стусанів. Тож виявилося, що руки в чоловіка повністю здорові і всього лиш для ефекту залиті йодом, а сам він - шахрай. Максим змусив стати на коліна обманщика і просити на камеру вибачення у бійців, які зараз на війні і ім'ям яких він прикривався заради грошей, імітуючи каліку.

Перехожі спочатку, не розуміючи, у чому справа, намагалися захистити шахрая, але, побачивши здорові руки, казали: "Так ти на голову каліка... як так можна?"

Перед камерою шахрай не зміг визнати свою провину прямо, намагаючись пояснити, що це обставини змусили його прикидатися учасником бойових дій. Цього не витримав автор відео і вдарив його. Після цього чоловік хутко вибачився, стоячи на колінах, і обіцяв більше таким не займатися. 

Відео набирає перегляди і коментарі. Звичайно, коментують по-різному. Багато хто не підтримує методи виховання винуватця. Але всі обурені вчинком шахрая.

У будь-якому разі в Кременчук цей вид шахрайства вже не скоро повернеться.

Фото та відео:  

Відео містить ненормативну лексику.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2896 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3369 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3816 0