Новини з 1996 року

Чоловік приїхав з країни, "куди віза не треба", і "микається", щоб Малецький дозволив кіоск встановити

Марина Баніт 13 лютого 2018 13:20 822 0

Сьогодні під час засідання міськвиконкому обговорювалося питання про надання підприємцю в оренду землі по вулиці Академіка Маслова, 13/39 для встановлення кіоску з ремонту взуття.

- А він уже стоїть на місці? - запитав міський голова і показав фото проекту.

- Ні, він ще не стоїть, - відповіли з залу.

На це міський голова розповів історію:

-  У мене в цю неділю чи, мабуть, у суботу відбувалися такі події. У дворі біля будинку №47 по просп. Свободи підприємець, якому виконавчий комітет 2014 року дав дозвіл, лише зараз встановлював 30-метровий кіоск. Це викликало здивування мешканців двору. Там проживає Ірина Митрофанова, яка скинула мені дозвільні документи на вайбер. Виявилося, що людина 4 роки виготовляла кіоск, який відповідав би всім нормам! 

Може, в нас норми якісь дивні чи підприємець неправильно робив щось? Є у нас термін виконання? Нічого не відбувалося 4 роки, а потім приїхав і поставив. Бо зараз у нас таких "підсніжників" може 250 з'явитися! І що?

Треба зробити проект рішення, що у разі невстановлення об'єкта протягом півроку рішення скасовується.

Бо люди застовпили місця, але не користуються самі й іншим не дають. А потім вирішують свої проблеми, коли їм треба. Тож треба розробити проект рішення і перевірити усіх на предмет сплати ними платежів до бюджету за пайову участь.

Далі міський голова дуже прискіпливо пройшовся по кіоску на вул. Маслова: 

- Тепер на Маслова будуть ставити кіоск! Там взагалі люди готові до цього? Чи буде так, як на Свободи, 47? Бо тут люди облаштували власним коштом майданчик під смітник, прибирають усе, а ми приїдемо й поставимо кіоск!

Малецький пояснив, що  цей підприємець з вул. Маслова підходив до нього особисто. Малецький наголосив, що чоловік приїхав з "країни, до якої віза не треба, там він заробив гроші і на ці гроші хоче бізнес організувати". За його словами, власник хотів влаштувати третій ларьок у цьому дворі. Але міський голова заперечив і наполягав на встановленні ларька "на відстані 50 метрів". 

Представниця виконкому не заперечувала право підприємця на встановлення кіоску. Тоді мер дотиснув доводами:

- Який благоустрій буде?

- Ну ставимо кіоск, - розгубилася жінка.

- Просто посеред зеленої зони ставимо кіоск? - запитав мер. - А яке в нього покриття даху, оздоблення? З якого матеріалу?

- Мабуть, сайдинг, там прописано... - ще тихіше відповіла спеціаліст.

- Так, тут написано - профлист... Давайте так - якщо касети, то касети, а не ці листи. Я бачу, що тут буде профлист.

Тож даю доручення: профлист замінити на касету і підприємець має дійти згоди щодо встановлення кіоску з мешканцями.

Присутні заступники мера почали казати, що там десь поруч уже є кіоск з ремонту взуття. Мер зазначив, що цей підприємець "бігає по всьому місту". Але віце-мер Кравченко захистив підприємця:

- Колись у нього був кіоск біля ринку, але його звідти прибрали. Людина микається, тикається, ми повинні теж іти назустріч.

Міський голова своє хвилювання пояснив тим, що не в цьому випадку, але в багатьох інших люди просять територію, а потім не працюють, здають в оренду кіоски. А на те місце є багато бажаючих. Також є випадки, коли один підприємець оформляє на себе 20 кіосків по місту, але оформлених працівників у нього немає, тобто податки не платяться.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1310 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2303 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2922 0