Новини з 1996 року

Чоловік під час конфлікту стрельнув жінці в ногу. Що вирішили в суді

Артем Кузьменко 07 березня 2021 11:35 309 0

Четвертого березня у Глобинському районному суді Полтавської області розглянули кримінальне провадження щодо місцевого мешканця, який працює водієм на одному з ТОВ та разом з дружиною виховує дитину. Він раніше не судимий, але порушив Кримінальний кодекс, а саме ч. 2 ст. 125 КК України (спричинення легкого тілесного ушкодження, що призвело до короткочасного розладу здоров'я).

Подія, через яку почали досудове розслідування, сталася дев'ятого січня 2021 року, о 19:30, біля гуртожитку в Глобиному, на вул. Володимирівській, 170. Чоловік почав конфліктувати з потерпілою, після чого раптово дістав пістолет та стрельнув жінці в стопу лівої ноги.

Медекспертиза зафіксувала рану плюсно-фалангової ділянки першого пальця лівої стопа, що є легким тілесним ушкодженням, яке призвело до короткочасного розладу здоров'я.

Ні потерпіла, ні обвинувачений не повідомили про подробиці події та причину конфлікту, але під час досудового розслідування чоловік уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. В судовому засіданні він визнав свою вину.

Потерпіла надала прокурору письмову згоду на укладення угоди про визнання винуватості.

Суддя затвердила цю угоду та призначила засудженому 850 гривень штрафу.

Стрілку не інкримінували незаконне зберігання зброї та не конфіскували її, що свідчить про те, що дозвіл на вогнепал у нього був. Судово-психологічну експертизу під час підготовки матеріалів справи також не призначали.

Електронний протокол судового засідання доступний за посиланням.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0