Новини з 1996 року

Чоловік намагався здати в ломбард викрадену з іншого ломбарду мийку Karcher К2.400

Валерія Макряшина 15 травня 2018 11:38 723 0

7 травня Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області на чолі з суддею Хіневичем В.І розглянув справу щодо непрацюючого громадянина України ромської національності, який підозрюється в кримінальному правопорушенні за  ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка).                                                         

Згідно з обвинуваченим актом, 18 березня 2018 року, близько 17.23, чоловік, перебуваючи в приміщенні ломбарду «Онікс», що знаходиться на вул. Республіканській, 67, викрав мийку високого тиску Karcher К2.400 жовто чорного кольору вартістю 2280 грн. З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

За словами обвинуваченого, після крадіжки він намагався здати мийку в інший ломбард, але при цьому його затримали працівники поліції. У залі суду свою вину чоловік визнав повністю та щиро розкаявся. 

Представник потерпілого ПТ Ломбард «Онікс» у судовому засіданні від дачі показань відмовився, але вказав, що на даний час мийку їм повернули, тобто матеріальна шкода відшкодована в повному обсязі.

Отже, враховуючи особу обвинуваченого, тяжкість вчиненого ним злочину, наявність обставин, які пом'якшують покарання та відсутність обставин, які обтяжують покарання, суд визнав чоловіка винним за ч.1 ст. 185 КК України та призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних доходів громадян, що становить 850 грн, та 572 грн за судові витрати.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 159 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 314 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 668 0