Новини з 1996 року

Чоловічі знаки Зодіаку, які не розуміють слова «ні»

pplus 27 березня 2020 08:10 156 0

Серед людей завжди знайдуться окремі представники, яких тільки сильніше розпалюють труднощі й відмови.

Хтось мириться з поразкою, а хтось продовжує йти напролом, намагаючись досягти мети. Чоловіки цих двох знаків Зодіаку відрізняються завидною впертістю: вони не розуміють слова «ні», продовжуючи наполягати на своєму.

Овен

Рідкісний упертюх-Овен ніколи не пасує перед будь-якими труднощами. З одного боку, це добре. З іншого, часто Овен не розуміє, коли треба зупинитися, продовжуючи «гнути свою лінію». Така поведінка стосується всіх аспектів його життя: кар'єри чи особистих стосунків.

У робочих моментах Овен ніколи не погодиться прийняти іншу точку зору, оскільки вважає свою думку єдино правильною. Навіть усвідомлюючи, що це може призвести до помилки, він буде пручатися, оскільки принципово захоче усунути будь-який опір.

Овен належить до тих чоловіків, які впевнені, що жіноче «ні» означає «так», тому, зазнавши невдачі на особистому фронті, він тільки сильніше збудиться.

Лев

Чоловік-Лев упевнений, що не здатний помилятися. Він завжди глибоко переконаний у власній правоті. Отримавши відмову або незгоду, все одно зробить по-своєму. А якщо промахнеться, то знайде сто причин, що виправдовують негативний результат.

Самозакоханість і нахабство Лева зробили його досить складною людиною, яка не сприймає будь-яку відмову. У разі відкритого опору він спробує «знешкодити» ворога, вдавшись до агресії або маніпуляції.

З жіночою статтю Лев дотримується аналогічної манери. Він буде вперто домагатися уваги, навіть отримавши однозначну відмову. Лев обов'язково спробує довести жінці, що вона втратить своє щастя, якщо наважиться сказати «ні».

Цим двом знакам Зодіаку потрібно навчитися правильно розуміти натяки долі.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 448 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 666 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 690 0