Новини з 1996 року

Членів Малої академії наук України привітали з початком захисту наукових робіт

Ксенія Омельченко 26 грудня 2017 17:03 969 0

У Кременчуці стартував перший тур XXVIІ Всеукраїнського конкурсу захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Перед початком роботи наукових секцій МАН  молодих науковців привітали міський голова Віталій Малецький, президент Кременчуцької філії МАН України, керівник департаменту освіти,  ректор КрНУ ім. Михайла Остроградського, заступник міського голови, прокурор Кременчука та інші представники наукової спільноти та бюджетної сфери міста.

Першим перед школярами виступив міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що сьогоднішній захід є певним підсумком 2017  року, який приніс Кременчуку чимало перемог на різних рівнях. За цьогорічними показниками можна зробити висновок, що наше місто є насправді науковим центром Полтавщини. У місті працюють та навчаються люди, які роблять освіту Кременчука дедалі кращою. Крім того, мер побажав молодим науковцям наснаги, терпіння, вміння долати перешкоди та ніколи не зупинятися на досягнутому.  

Більш детально про конкурс МАН у нашому місті розповіла президент Кременчуцької філії Малої академії наук України Олена Сьомик.

Вона розповіла, що влада України й зокрема Кременчука робить усе, щоб підтримати талановитих дітей. Так, за рік було збільшено президентську стипендію з 1243 грн. до 2600 грн. на місяць. Крім того, вже цього року за рішенням Виконавчої ради ЮНЕСКО  Мала академія наук стала Центром ЮНЕСКО - структурою, яка буде розвивати наукову освіту у Європі та у всьому світі. 

 Вона відзначила, що в  минулорічному конкурсі Малої академії наук на обласному рівні молоді науковці мають такі результати:  

ліцей №11 – 20 призерів (директор Бикова Н.О.),

колегіум №25 – 16 призерів (директор Москалик Т.О.),

ліцей №4 – 14 призерів (директор Михайлик Л.В.),

ліцей №30 – 14 призерів (директор Шиян О.М.),

гімназія №6 – 4 призери (директор Шаповал О.А.),

ЗОШ №10 – 2 призери (директор Мамон Н.В.),

ЗОШ №22 – 2 призери (директор Гербас Г.Н.),

ЗОШ №12 – 1 призер (директор Івановський С.В.).

На всеукраїнському рівні молоді науковці Кременчука мають 7 перемог.

На завершення заходу Віталій Малецький вручив Почесні грамоти та Грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради науковим наставникам молодих учених. Слова вітання та настанови на адресу членів МАН України пролунали й від почесних гостей заходу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 732 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 894 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1252 0