Новини з 1996 року

Чиновники Полтавщини заплатили півмільйона фірмі, яка "забула" виконати роботи на річці Сула

Валерія Макряшина 07 грудня 2019 10:35 557 0

Прокуратура повідомила про підозру колишньому начальнику комунального підприємства та колишньому директору одного із товариств у справі по виконанню робіт з відновлення гідрологічного режиму р. Сула в Лохвицькому районі Полтавської області. Але відновленням там і не "пахло" звісно.

Згідно з повідомленням, у серпні 2016 року управління комунальною власністю територіальних громад райради одного із районів області уклало із товариством з обмеженою відповідальністю договір на виконання робіт по відновленню гідрологічного режиму річкм Сула.

Під час виконання будівельно-монтажних робіт технічний нагляд мав забезпечувати начальник комунального підприємства.

Але, згідно з досудовим розслідуванням, в актах прийому здійснених будівельних робіт є відомості про фактично невиконані підрядником обсяги робіт упродовж 2017 року, також у частині розробки ґрунту та допоміжних робіт при його намиві, їх кількісні показники.

Начальник підприємства, який був відповідальним за технічний нагляд ведення будівельно-монтажних робіт по обʼєкту, не проконтролював відповідність виконуваних робіт проєкту і кошторису. Отже, прийняв виконання будівельних робіт, які фактично не були здійснені.

Комунальне підприємство перерахувало підряднику зайві 500 тис. грн за фактично невиконані роботи по об’єкту "Відновлення гідрологічного режиму р. Сула в Лохвицькому районні Полтавської області", завдавши матеріальних збитків державі.

Згідно з повідомленням, замовнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, яка спричинили тяжкі наслідки) та підряднику за ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 227 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 242 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 402 0