Новини з 1996 року

Чиновники Полтавщини заплатили півмільйона фірмі, яка "забула" виконати роботи на річці Сула

Валерія Макряшина 07 грудня 2019 10:35 434 0

Прокуратура повідомила про підозру колишньому начальнику комунального підприємства та колишньому директору одного із товариств у справі по виконанню робіт з відновлення гідрологічного режиму р. Сула в Лохвицькому районі Полтавської області. Але відновленням там і не "пахло" звісно.

Згідно з повідомленням, у серпні 2016 року управління комунальною власністю територіальних громад райради одного із районів області уклало із товариством з обмеженою відповідальністю договір на виконання робіт по відновленню гідрологічного режиму річкм Сула.

Під час виконання будівельно-монтажних робіт технічний нагляд мав забезпечувати начальник комунального підприємства.

Але, згідно з досудовим розслідуванням, в актах прийому здійснених будівельних робіт є відомості про фактично невиконані підрядником обсяги робіт упродовж 2017 року, також у частині розробки ґрунту та допоміжних робіт при його намиві, їх кількісні показники.

Начальник підприємства, який був відповідальним за технічний нагляд ведення будівельно-монтажних робіт по обʼєкту, не проконтролював відповідність виконуваних робіт проєкту і кошторису. Отже, прийняв виконання будівельних робіт, які фактично не були здійснені.

Комунальне підприємство перерахувало підряднику зайві 500 тис. грн за фактично невиконані роботи по об’єкту "Відновлення гідрологічного режиму р. Сула в Лохвицькому районні Полтавської області", завдавши матеріальних збитків державі.

Згідно з повідомленням, замовнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, яка спричинили тяжкі наслідки) та підряднику за ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 69 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 790 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 847 0