Новини з 1996 року

Чиновники міськвиконкому перевірять приватний сектор. Листя не палити, а робити звалища!

Олександр Курилов 14 березня 2017 15:49 510 0

Кременчуцькі чиновники знайшли собі нову роботу й надалі ходитимуть увечері по приватному сектору міста, а це більше третини загальної території, аби попереджувати  факти спалення сміття і трави, яку прибирають з городів.

Відповідну інформацію, що такі перевірки будуть, оприлюднив сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі перший заступник мера міста Володимир Пелипенко.

У відповідності до озвученого на нараді повідомлення, такий рейд з перевірки чистоти повітря, який проводять за зразком боротьби з незаконною торгівлею, був учора.

Також до цієї справи долучається поліція, представники якої склали два протоколи з цього приводу.

Про що слід додати – за тим, що вже було, у підпалювачів сміття поліцейські раптом знаходять наркотичні засоби.

Підсумок обговорення теми – чиновники терміново створять  спеціальну групу, яка буде наглядати за приватним сектором і штрафуватиме  підпалювачів бур’янів у випадку відмови припинити підпал.  

Щодо інших варіантів з питання – що робити людям зі сміттям, яке зібрали, але не спалили, то, за поясненням керівника УЖКГ Івана Москалика, його можна тимчасово зберігати на вулицях приватного сектора. Тобто робити помийні купи і звалища,  бажано ближче до центральних доріг. Згодом усе це приберуть.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись