Новини з 1996 року

Чиновники Кременчука "потрусять" управляючі компанії

Юлія Билина 30 грудня 2016 10:31 939 0

Конкурс з призначення управителів для усіх багатоквартирних будинків, де не створено ОСББ, уже оголосив міськвиконком.

З нового року Кременчук очікує битва між охочими доглядати багатоповерхівки та двори. Чиновники мерії уже прийняли рішення про призначення управителів для усіх багатоповерхівок, де немає ОСББ.

Читайте також: Мер Малецький представив нового керівника управляючої компанії «Добробит»

"У зв’язку з закінченням однорічного строку із дня набрання чинності Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» виконавчий комітет Кременчуцької міської ради   вирішив провести конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків щодо усіх багатоквартирних будинків, у яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Рішення «Про проведення конкурсу, створення конкурсної комісії, затвердження її складу та Положення про неї» було прийнято  на засіданні виконавчого комітету 26 грудня," - повідомляє прес-служба міської ради.

Як відомо, у місті на сьогодні є два "монстри" - управляючі компанії "Добробит" та "Житлорембудсервіс", створені ще за часів мерства Миколи Глухова.

Вони контролюють переважну кількість будинків в обох районах Кременчука. Також є пару приватних ЖЕКів, успіхи яких у завоюванні симпатій мешканців надто скромні.

Тож цікаво, чи відбудеться перерозподіл ринку цієї сфери послуг після конкурсу? Зважаючи на те, що за управляючою компанією "Добробит" стоїть досить успішний київський менеджер, колишній кременчужанин Руслан Крамаренко?

І що очікує на колись не менше впливових інвесторів "Житлорембудсервісу", які нині не настільки наближені до міської влади?

 

 

 

 
 

Теги: Економіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 136 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 296 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 648 0