Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Чиновників закликають відмовитися від фен-шую при святкуванні річниці визволення Кременчука

Олександр Курилов 21 вересня 2018 08:54 629 0

Чиновників міськвиконкому Кременчука  закликають відмовитися від принципів фен-шую  при відзначенні річниці звільнення міста від нацистських загарбників. 

Натомість «батькам міста» нагадують, що день Кременчука, якщо у виконкомі хтось забув, припадає на  29 вересня 1943 року, коли наступаючі війська вибили фашистських загарбників з центральної частини  міста й примусили фашистів тримати оборону на іншому березі Дніпра.

Це соціальні мережі Кременчука  та оприлюднена заява головного редактора телекомпанії «Візит» Анни Плаксій, яка нагадує, що День Кременчука припадає на 29 вересня, але не 22, 23 чи 25, яке випадково придумали в мерії для поїдання солодощів.

«Чесне слово, вже третій день спілкуюся з кременчужанами на цю тему. Тим більше, що 29 вересня цього року припадає на суботу. Дивує неповага міської влади до цієї історичної та реально священної дати», - зазначає журналіст.

Інше, про що вона нагадує, це про існування нормальних норм життя й приклад тут – ніхто з людей не святкує свій день народження за тиждень до нього, а взагалі 22 вересня, коли в нас буде відзначатися День міста, – це день звільнення Полтави.

Далі ж просто запитання: ось наші чиновники вже третій рік поспіль переносять відзначення річниці звільнення Кременчука з 29 на 22 вересня й, звісно, всім цікаво, чому так?

І з цього думок багато, однак, здається, найбільш точна одна.

У кондитерів, наближених до нашого мера Малецького, 29 вересня свої справи, тому все місто має підлаштовуватися під продавців цукерок.

І це добре, що ми ще не підлаштовуємося під продавців ковбаси, а тільки солодощів.

От тільки запитання тут одне: День міста все-таки 29 вересня й ця дата завжди відзначалася без модного у виконкомі фен-шую.

То, можливо, не варто змінювати історичні традиції, тим більше, що все це пов'язано з жителями Кременчука?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0