Новини з 1996 року

Чиновників виконкому завтра знову запитуватимуть про пошукові роботи на Дніпрі - Піддубна

Олександр Курилов 14 квітня 2019 08:31 1143 0

У понеділок, 15 квітня, чиновники міського виконавчого комітету дадуть відповідь на запитання – що буде далі з пошуками кременчужанки Карини Ігнатенко, яка  24 березня через перекидання човна опинилася у воді Дніпра й тіла якої знайти не вдається, незважаючи на пошукові роботи.

Про те, що чиновникам доведеться відповісти на запитання – що далі з пошуковими роботами, які тривають безрезультатно, в соціальних мережах повідомляє депутат міської ради Оксана Піддубна.

«Мова йде про трагедію, яка трапилася на воді в Кременчуці 24 березня 2019 року. Сьогодні, 13.04.2019 року, мені зателефонувала мама Каріни (зниклої з човна дівчини) з проханням допомогти активізувати пошуки її доньки, після чого ми зустрілися на березі Дніпра, звідки проводяться пошуки. Мама дівчини, друзі та волонтери повідомили, що активна фаза пошуків закінчується, та висловили побоювання, що пошукова операція припиниться взагалі», - зазначає у своєму зверненні депутат міської ради і далі.

«Отже, вдруге я отримала звернення про допомогу. Звернулася мама Каріни…. з проханням допомогти активізувати пошуки до того часу, поки її доньку не знайдуть.

У результаті було прийняте рішення: 15 квітня 2019 року, о 10:00, ми (я, рідні, друзі та волонтери) йдемо на прийом до в.о. міського голови з вимогою поновити роботу штабу з пошуку дівчини (запрошуються ВСІ бажаючі ЗМІ).

Як депутат офіційно звертаюся до в.о. та ВСІХ заступників мера Кременчука! Виталий МалецкийВладимир ПелипенкоЮрий Гриценко (Yuriy Gritsenko)Ольга Усанова (Olga Usanova)Ruslan Protsenko 
Прошу в понеділок, 15 квітня 2019 року, о 10:00, одному з ВАС (визначтеся, будь ласка, кому саме) не тікати, як це робив минулого разу міський голова, а прийняти друзів Каріни та волонтерів (чи буде мама – не знаю, бо вона на березі Дніпра кожного дня чекає на свою доньку), вислухати їх та запропонувати своє бачення пошуків дівчини!» - говорить у своєму зверненні Оксана, яка нагадує також чиновникам про те, як громадяни самі без чиновників організовували початок пошукових робіт і про те, що чиновники почали виконувати свою роботу лише тільки після того, як до них завітала делегація небайдужих жителів нашого міста.

Слід додати про можливі перспективи  проведення пошукових робіт. Водолази вже обстежили дно Дніпра - там, де перекинувся човен. Вони також збільшили зону пошуків, але нічого не знайшли й де шукати далі – на це запитання немає відповіді.

Чому мова про водолазів, бо їм у цій ситуації не надто легко. Є такий термін як гідростатичний тиск,  а температура води не настільки висока, щоб під водою бути годинами, й про це повідомляли в самій рятувальній службі.

Вочевидь, пошуки в береговій зоні ще триватимуть. Триватимуть, бо саме завдяки обстеженню берегової лінії правоохоронцям вдалося знайти тіло іншого потопельника – хлопця з Черкас, який приїхав до нашого міста і зник. Втім усе це версії.

Що буде насправді з пошуковими роботами, на це запитання мають дати відповідь у міськвиконкомі, де приймають офіційні рішення. Єдине, що слід пам’ятати, – насправді немає визначеного терміну із завершення пошукових робіт при надзвичайних ситуаціях. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1278 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1944 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2495 0