Новини з 1996 року

Чиновник-кандидат в мери Кременчука провів день видачі виборцям продуктів харчування. НАША ГРЕЧКА

Олександр Курилов 09 жовтня 2015 12:21 1315 1

Активісти партії управління сім’ї та молоді міськвиконкому з назвою «Поруч»  на чолі з віце-мером Віталієм Малецьким провели вчора у Кременчуці день видачі виборцям печива. (Останнє разом з тортиками, які теж видають, є варіантом передвиборчої кременчуцької гречки).

До печива громадянам також видавали саджанці дерев, які мають бути посаджені на суботнику, який ініціює особисто віце-мер Кременчука.

Відповідні акції пройшли по всьому місту одночасно – громадянам видавали по невеликому ящику печива й не тільки.

Натомість таку акцію з роздачі «кременчуцької гречки» її ініціатори проводили прилюдно й справа дійшла до того, що печиво роздавали під вікнами наших колег з газети «Телеграф», аби вони все могли сфотографувати.

Останнє й викликає найбільше запитань. І одне з них таке – зрозуміло, що мова йде про різні форми підкупу виборців, які застосовувалися у свій час нашим нардепом Юрієм Шаповаловим з його сіткою платних агітаторів.

Сітка, старші якої отримують по три тисячі гривень без ніяких податків, нікуди не поділася й нині працює на чиновників мерії.

Але якщо такий захід проводять під вікнами репортерів, то що це має означати?

Як на автора, мова тут не стільки про печиво та саджанці дерев з майбутнім суботником, який у міськвиконкомі скасували, але про впевненість наших чиновників у своїй безкарності.

Громадянам просто показують, що наші чиновники  можуть робити все і їм за це нічого не буде. Жодної відповідальності за порушення законів, навіть якщо на вибори й агітацію за себе задіють усіх службовців виконкому, вони не понесуть.

Натомість уже після виборів продовжать активно розпилювати міський бюджет та ділитимуть між своїми родичами комунальну землю та майно. Таке вже було – коли наші градоначальники брали собі по чотири ділянки під гаражі, але ще 133 бажаючих отримати землю посилали дуже далеко.

Але наскільки кременчужанам потрібні такі керівні кадри?

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 09.10.2015 13:46

А чому ви критикуєте тількі одного кандидата? Якщо розирнутися, то поруч можно побачити, як інші кандидати лагодять світло, хоча ми за це сплачуємо гроші за експлуатаційні витрати, ще роздають продукти, а інші зовсім годують обіцянками пустими. Наприклад, ми змусимо комунальні служба працювати, а зараз чому це не зробити пане Калашніков?