Новини з 1996 року

Чим займаються поліцейські? Деталі професії з уст патрульної поліції Кременчука

Едера Бедьо 18 квітня 2016 16:10 688 0

Завтра, 19 квітня, у приміщенні читальної зали бібліотеки – філії № 3 ЦБС для дорослих у рамках проекту «Жива бібліотека» до тижня профорієнтації  відбудеться зустріч з інспекторами патрульної поліції Кременчука «Моя професія – поліцейський».

На зустріч запрошені інспектори патрульної поліції, учні 10 класів гімназії № 6 та всі бажаючі. Учасники заходу  дізнаються  про основні принципи діяльності поліцейського, знання і навички, необхідні для успішного проходження тестування та відбору. А також про те, як патрульна поліція забезпечує цілодобове патрулювання, про найбільш цікаві випадки, з якими доводилося мати справу новим поліцейським, адже патрульна поліція перша, хто реагує на повідомлення про правопорушення, самостійно їх виявляє і припиняє.

Зустріч проходитиме в цікавій ігровій формі з моделюванням конфліктних ситуацій, а поліцейські допоможуть правильно їх вирішити.

Захід  спрямований на побудову довіри до української поліції та підвищення обізнаності кременчужан про діяльність Національної патрульної поліції, розуміння її ролі у вирішенні нагальних місцевих проблем.

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись