Новини з 1996 року

Чим взимку годували кабанчиків та зайчиків у лісгоспі на Полтавщині. ФОТО та ВІДЕО

Артем Кузьменко 21 лютого 2020 11:35 198 0

Зимова підгодівля тварин лісгоспу на Полтавщині почалася на місяць пізніше, ніж зазвичай — аж у кінці грудня. Таку затримку спричинили самі тварини — вони були в змозі знайти чим себе прогодувати.

Єгері підгодовували косуль, кабанів, зайців і сірих куріпок. Цієї зими тварини з’їли надзвичайно мало — менше, ніж половину всіх заготовлених кормів. Усе через малосніжну й теплу зиму.

Територія лісгоспу на Полтавщині — майже 15,5 га. Мисливствознавець лісгоспу Василь Бут дав інтерв’ю виданню “Суспільне. Полтава”, в якому розповів про годівнички: “У нас є підгодівельні майданчики для кабанів – 12 штук, для косуль –14. Також є майданчики для зайця-русака. Їх 8 штук. І 8 – для куріпки сірої”.

 

 

Єгер лісгоспу Сергій Тимченко поділився своїми знаннями про те, що й кому потрібно давати: “Кукурудзу їсть і кабан, і косуля. Cіно – для зайця-русака й косулі. Сіль – для зайця і косулі. Сіль – це мікроелементи, які обов’язково потрібні косулі”.

Усього тварини за зимовий період з’їли дві тонни сіна, пів тисячі листяних віників, 2,5 тонни зерна кукурудзи та ще тонну кукурудзи в качанах.

 

 

А ось і відео від видання “Суспільне. Полтава”:

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 544 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 811 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0