Новини з 1996 року

Чим справжня кориця відрізняється від підробки

pplus 16 вересня 2020 07:35 202 0

Кориця — одна з найбільш затребуваних спецій, але не всі знають, що є кілька видів цих прянощів. І в кожного з них свій склад, властивості й ціна. Недосвідченій людині складно відрізнити справжню корицю від підробленої. І різниця не лише у вартості, але і в корисних властивостях.

Як відрізнити корицю?

Активно застосовують тільки 4 види кориці: китайську, цейлонську, сайгонську, індонезійську. Справжня або класична кориця — цейлонська, що росте на території Індії, Шрі-Ланки. У Китаї, Індонезії та В'єтнамі росте касія, яка менш корисна і якісна.

Смак та аромат касії і кориці істотно відрізняються. Порошок кориці м'якший, має трохи солодкий смак, пряний легкий аромат. У касії смак більш гострий, насичений, аромат досить різкий, пекучий.

Оскільки справжня кориця коштує дорого, в магазинах переважно продається касія. Цейлонські прянощі в 3,5 раза дорожчі аналога, що обумовлено фактором ручного збору.

Вибираючи корицю в магазині, потрібно уважно вивчити інформацію на упаковці. Цейлонська кориця позначається Cinnamomumzeylonicum, касія - Cinnamomumaromaticum. Виробник може прописати лише країну виробництва сировини, орієнтуватися тоді потрібно на Шрі-Ланку.

За зовнішнім виглядом теж можна відрізнити корицю і касію. Товста паличка касії груба, темного нерівномірного забарвлення, менш закручена. Цейлонська згортається як папірус з тонкою стінкою, край крихкий, структура волокон рівномірна і світла.

Фахівці рекомендують купувати палички кориці, оскільки в меленому вигляді відрізнити справжню спецію від аналога складно. Найпростіший спосіб виявлення підробки: на порошок потрібно капнути йод і подивитися на колір. Справжня кориця забарвлюється в блакитний колір, у порошку касії з'являється темно-синій відтінок. Але слід врахувати, що в порошку переважно продається касія.

У чому небезпека касії?

У всіх видах коричних міститься кумарин. Надмірне вживання цієї речовини призводить до появи запаморочення, головного болю, проблем з травленням. У справжній кориці цієї речовини в кілька разів менше. Але щоб з'явилися негативні наслідки від надмірного захоплення касією, цих прянощів потрібно з'їсти багато. З лікарською метою рекомендується використовувати цейлонську корицю, для кулінарії цілком згодиться касія.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 137 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 545 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1860 0