Новини з 1996 року

Чим би "дітки" не тішилися. ПІДНІМАТИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР У КРЕМЕНЧУЦІ МОЖУТЬ ТІ, В КОГО Є ВІЙСЬКОВА ФОРМА

Олександр Курилов 20 серпня 2015 20:46 1005 0

Організаційний комітет Кременчуцького міськвиконкому остаточно визначився з учасниками мітингу, яким цієї суботи, у День Прапора,  буде надано право підняти вранці Державний Прапор України біля Міського Палацу культури.

Також кількість людей, які підніматимуть  прапор на щоглі біля палацу,  збільшено з трьох до чотирьох, розповіли «Програмі плюс» у міськвиконкомі.

«Підніматимуть Державний Прапор четверо – один військовий, один представник Нацгвардії, іще один чоловік – це волонтер Зауральський, який займається ліками для наших солдатів та волонтер Ірина Митрофанова, у якої є військова форма», - зазначив репортеру один з чиновників міськвиконкому.

Загалом автор не критикує таку урочисту процедуру. Якщо у волонтера Митрофанової є військова форма, то це дуже добре. Погано, що в інших волонтерів Кременчука, а це ще півтисячі мешканців  як мінімум,  такої форми немає, бо віддали і передали на Схід усе й військову форму теж.  А загалом  – це справа чиновників підбирати собі масовку та виконавців  для своїх заходів, однак тим не менше – певно, що у цій справі діти виглядали б краще.

Усе-таки,  це свято, як на репортера, не стільки для нашого покоління, воно у нас є і його ніхто не відбере, як для молоді, у якої все ще попереду.

Втім у кременчуцьких дорослих дідусів-чиновників свої погляди на молодість.  

 

О.Курилов

Теги: День Незалежності КременчукЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 161 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 551 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1866 0