Новини з 1996 року

Чи зможуть кременчужани відстояти своє право на субсидії? Мінсоц посилює перевірки

Альбіна Козлова 31 січня 2019 16:00 582 0

Про зміни в заяві на монетизацію пільг та про трьохетапні перевірки зарплати в конвертах

У системі подачі заяви на нарахування субсидій у грошовій формі, тобто монетизацію субсидій, з'явилися суттєві зміни, адже в Міністерстві соцполітики затвердили наказом від 8 січня 2019 року нову форму заяв, яка набирає чинності з дня офіційної публікації.

Відтепер українці будуть подавати заяву про призначення субсидії в грошовій формі через акціонерне товариство «Ощадбанк». Однак зміниться не лише форма заяви. 

Таким чином у Кабміні вирішили суттєво переглянути правила нарахування пільг і перевірки користувачів. Тепер таку перевірку здійснюватимуть у три етапи.

Зазначимо, що до таких дій уряд спонукала величезна кількість порушників серед одержувачів субсидій, які користувалися пільгами незаконно. Тому Кабмін вирішив посилити не тільки правила отримання, але й перевірку. Наприклад, третій етап перевірки передбачає верифікацію і через три роки після того, як людині вже скасували субсидію.

У парламентському комітеті соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення заявили, що знайомі з проектом уряду про верифікацію і вже готують свої зауваження до законопроекту, які трохи видозмінять процедуру, запропоновану Кабміном.

Крім того, до перевірки приєднався і Мінфін, тож наразі під час перевірки субсидіантів будуть враховуватися дані про нелегальну роботу або зарплату в конвертах, яку вони отримують. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2435 0