Новини з 1996 року

Чи зможуть кременчужани відстояти своє право на субсидії? Мінсоц посилює перевірки

Альбіна Козлова 31 січня 2019 16:00 471 0

Про зміни в заяві на монетизацію пільг та про трьохетапні перевірки зарплати в конвертах

У системі подачі заяви на нарахування субсидій у грошовій формі, тобто монетизацію субсидій, з'явилися суттєві зміни, адже в Міністерстві соцполітики затвердили наказом від 8 січня 2019 року нову форму заяв, яка набирає чинності з дня офіційної публікації.

Відтепер українці будуть подавати заяву про призначення субсидії в грошовій формі через акціонерне товариство «Ощадбанк». Однак зміниться не лише форма заяви. 

Таким чином у Кабміні вирішили суттєво переглянути правила нарахування пільг і перевірки користувачів. Тепер таку перевірку здійснюватимуть у три етапи.

Зазначимо, що до таких дій уряд спонукала величезна кількість порушників серед одержувачів субсидій, які користувалися пільгами незаконно. Тому Кабмін вирішив посилити не тільки правила отримання, але й перевірку. Наприклад, третій етап перевірки передбачає верифікацію і через три роки після того, як людині вже скасували субсидію.

У парламентському комітеті соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення заявили, що знайомі з проектом уряду про верифікацію і вже готують свої зауваження до законопроекту, які трохи видозмінять процедуру, запропоновану Кабміном.

Крім того, до перевірки приєднався і Мінфін, тож наразі під час перевірки субсидіантів будуть враховуватися дані про нелегальну роботу або зарплату в конвертах, яку вони отримують. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 130 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 326 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 471 0