Новини з 1996 року

Чи згорить субсидія, або Як використовувати зекономлені гроші?

Валерія Макряшина 23 січня 2018 10:31 798 0

В українців, що заощадили комуналку завдяки теплій погоді, не відбиратимуть субсидії. Про це повідомила прес-служба Кабміну.

У повідомленні уряду говориться, що сім'ї, які не використали повний обсяг ресурсів, встановлених соціальним нормативом, мають право на зарахування зекономлених коштів у рахунок майбутніх платежів. Наприклад, якщо обов'язковий платіж становить 1000 гривень при соціальної нормі 400 кубометрів газу, але було використано всього 100 кубів, то залишок (300 кубів) можна використовувати в більш холодні місяці. Ці дані необхідно відзначати в платежах за комуналку як переплату.

Закон. При нарахуванні оплати виконавець житлово-комунальної послуги зобов'язаний враховувати позначку переплати. В іншому випадку він порушує чинне законодавство (Постанова КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»). Тим споживачам, які з цим зіткнулися, варто звернутися зі скаргою до керівництва органів місцевого самоврядування.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1127 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2130 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2745 0