Новини з 1996 року

Чи заробила віце-мер Кременчука Ольга Усанова на благодійній акції? НАЗК може розпочати перевірку

Валерія Макряшина 04 листопад 2019 16:15 1766 0

Заяву про проведення повної перевірки декларації посадової особи - заступниці мера Малецького, яка відповідає за питання освіти й медицини в Кременчуці, Ольги Усанової з приводу збагачення з державного та міського бюджету, шляхом неправомірного отримання грошових коштів надіслав до НАЗК журналіст та місцевий активіст Артем Марченко. 

У його заяві повідомляється, що в період із 2016 по 2018 рік, перебуваючи на посаді заступника міського голови й наразі виконуючи свої обов’язки, Ольга Усанова добряче збагатилася.

 

Загалом Ольга Усанова заробила за цей період понад 1 млн 200 тис. грн зарплати (а це близько 370 мінімальних заробітних плат пересічного українця), має на руках грошовий залишок близько 291 тис грн. Крім того, Ольга Усанова встигла добре відпочити - за кошти Кременчуцької міської організації профспілок працівників державних установ, у межах України. Загалом на відпочинок віце-мера було виділено 28 тис. 115 грн - це часткова  оплата вартості путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України.

"Оскільки, враховуючи курс валюти в періоди 2016-2018 року, навіть за середніми показниками-розрахунками, сума отриманої заробітної плати та залишкового активу не співпадає в десятки тисяч гривень,

а також маємо статтю повернення грошових коштів від Іщука Богдана Павловича, що був причетний до ГО «Серце до серця», та згідно із сумою повернення в розмірі 13 100 грн від даної особи, можна робити висновки щодо виграшу міста Кременчука в акції «Серце до серця»..." - зазначає Артем Марченко.

Враховуючи вищевикладене, він просить НАЗК почати перевірку декларації заступника міського голови міста Кременчука Ольги Усанової.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 62 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 120 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 330 0