Новини з 1996 року

Чи є в районах Полтавщини снігоприбиральна техніка та пісок, проінспектує обласна комісія

Альбіна Козлова 14 листопад 2018 17:30 385 0

Сьогодні, 14 листопада, в Полтавській обласній державній адміністрації провели нараду щодо експлуатаційної готовності автомобільних доріг області до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

Зокрема, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький, звертаючись до керівників та профільних заступників районів, міст, ОТГ Полтавщини, наголосив на необхідності вже сьогодні визначитися зі слабкими місцями, щоб мати час їх усунути.

Тож з наступного понеділка, 19 листопада, райони Полтавщини інспектуватиме обласна комісія, яка перевірятиме готовність до утримання доріг узимку.

"Наше спільне завдання – забезпечити якісне експлуатаційне утримання доріг Полтавської області. Якщо в якомусь районі є складна ситуація з технікою, піском, то маєте про це казати вже зараз. Необхідно, щоб кожен район чітко розумів: які в нього проблеми, а не замовчував їх”, – наголосив Андрій Пісоцький.

В.о. директора Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан повідомив, що в них наразі є 10 млн грн залишку. За підрахунками, на кожен район припадає близько 400 тис. грн на утримання доріг.

“Ця сума передбачена лише на півтора місяця, до кінця року. Якщо будуть зекономлені кошти на об’єктах, ми додамо ще. Вчора ми оголосили тендер на наступний рік”, – зауважив Олексій Басан.

Він також додав, що дороги з високою інтенсивністю руху мають бути розчищені за 7-10 годин. Термін розчищення сільських доріг – до 15 годин. Якщо підрядник не справлятиметься, залучатимуть і сільськогосподарську техніку. Це питання вирішуватимуть індивідуально по кожному району.

З цього приводу начальник ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Сологуб звернувся з проханням не використовувати машини ДСНС без нагальної необхідності.

“Розумію, що цього року в ДСНС роботи буде більше, ніж у минулі роки. Тому прошу залучати пожежну техніку лише тоді, коли людині загрожує небезпека або перекритий рух. Не варто використовувати машини ДСНС, якщо на узбіччі лежить автомобіль з лисою гумою через недбалість господаря. Бо тоді наступного дня наша техніка може просто через технічні несправності не виїхати на виклик”, – сказав Володимир Сологуб.

А от на території міста допомогти комунальникам пообіцяли військові частини: в/ч А-1359, батальйон Національної Гвардії та підрозділи ДСНС, тож у разі сильних опадів важка техніка чергуватиме з обох боків мосту через р. Дніпро та на пивзаводівському шляхопроводі.

Нижче наводимо схему доріг Кременчуцького району першочергового очищення від снігу та другорядного, де перші виділені синім кольором, а другі - зеленим.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0