Новини з 1996 року

Чи стануть кременчужани заручниками у війні мера з "Укрпоштою"?

Альбіна Козлова 18 січня 2019 16:50 829 0

Сьогодні на засіданні міськвиконкому розглядався проект рішення про продовження договору оренди приміщень для дванадцяти відділень ПАТ "Укрпошта" в Кременчуці.

Переглядаючи фотографії відділень, очільник міста був здивований станом приміщень "Укрпошти" та нагадав доповідачу про лист дворічної давнини від ПАТ "Укрпошта", який надійшов до управління міського фонду майна. У листі керівництво "Укрпошти" зобов'язувалось виділити кошти на косметичний ремонт двох відділень у 2018 році.

Однак ремонтні роботи були виконані лише у відділенні по вул. 1905 року, 4. Проте, за словами членів виконкому, ремонт у відділенні було зроблено коштом балансоутримувача, а не "Укрпошти".

Тож мер попросив працівників управління міського фонду написати листа на ім'я керівника "Укрпошти" й попросити звіт про заплановані поточні ремонти та з'ясувати, чому ремонт так і не був проведений.

Також міський голова заявив, що у 2020 році міська влада не буде продовжувати термін оренди, якщо не будуть проводитися поточні ремонти у відділеннях, таким чином кременчужани можуть залишитися без поштових відділень.

А от для депутата Піддубної, яка почала голосно обурюватися такими заявами міського голови, пообіцяв залишити одне відділення.

Нагадаємо, що після неприємної ситуації з Ощадбанком мер демонстративно заявляв, що припинить співпрацю з державним банком. За інформацією з особистих джерел, пан Малецький дійсно ходив до Кременчуцького відділення Ощадбанку, щоб "з'ясувати стосунки", проте керівник відділення не захотіла спілкуватися з мером, оскільки він у розмові підвищував тон, і попросила його прийти іншим разом.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 492 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 616 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1111 0