Новини з 1996 року

Чи є сенс йти назустріч людям, аби у місті стало чисто? Комунальники скаржаться на кременчужан

Марина Баніт 16 березня 2017 10:56 645 0

Через нещодавнє непорозуміння між мешканцями міста, що спалювали минулорічне листя, і тими, хто все це терпів, влада почала реагувати на зауваження.

 Не те, щоб з власної волі, але через те, що є у Кременчуці громадяни та ЗМІ з активною неупередженою позицією.

Раніше "Програма Плюс" повідомляла, що в місті у  повітрі протягом тижня стоїть смог та вночі взагалі неможливо дихати, тож доцільно було б почути від влади, що робити власникам приватного сектора з листям, гілками та сміттям, та чому не вживаються заходи з припинення масового підпалу.

Активісти зі свого боку пройшлися рейдами по приватному сектору в компанії патрульних поліцейських, виявили порушників, провели бесіду та дізналися, що мешканці не поінформовані належним чином та в місті немає умов для вивезення листя.

Тож на вимогу кременчужан представники влади почали реагувати у вигляді повідомлень на сайтах.

Так "Програма Плюс" розповідає читачам про те, як Чиновники пішли назустріч мешканцям приватного сектора. Як у мерії насміхаються над людьми? Та про те, що благі наміри створити списки місць для вивезення сміття виливаються для багатьох у посміховисько над людьми. Бо багатьом людям прийдеться тягти листя за 2 кілометри та шукати відповідні пакети для їх збору.

КАТП 1628, яке займається вивезенням сміття у нашому місті, з цієї нагоди повідомило кременчужан про тарифи на свої послуги та як з ними можна зв’язатися. Виявляється, «для вивезення будівельних відходів та сміття споживачу необхідно звернутися з відповідною заявою до абонентського відділу або подати заявку на сайті  Кременчуцького КАТП 1628.

Якщо вивезення будівельних відходів буде проводитися власним транспортом, мешканцям необхідно придбати в абонентському відділі талон на їх захоронення або оформити оплату послуг на сайті Кременчуцького КАТП 1628. Вартість послуги із захоронення 1 м3 твердих побутових відходів на полігоні «Деївська гора» (вул. Тімірязева, 50) для населення складає 7,76 грн.»

Комунальники почали скаржитися, що «останнім часом почастішали випадки складування будівельного сміття на контейнерних майданчиках або викидання в контейнери, що призводить до їх захаращення... також забороняється складування будівельного сміття та відходів на прибудинкових територіях, територіях житлової та громадської забудови понад строки проведення будівельних та інших ремонтних робіт».

Звідси виникає питання, чи створені належні зручні умови для громадян, які й так уже платять податки, працюють на благо міста, платять за те ж вивезення сміття?

Крім того, додається чималий каталог послуг комунального підприємства  з чималими цінами.

Може, через такі складнощі, незручності та дорожнечу люди йдуть простим шляхом, оминаючи талони, сайти, гроші? Може, через вимогу пакувати все опале листя в мішки та нести за 2 кілометри кременчужани йдуть навпростець у цьому питанні?

Можливо, є способи якось наблизитися до цивілізації та з мільйонних статків бюджету виділити гроші для створення більш зручних для простих людей умов? Чи є сенс піти назустріч людям для того, щоб люди пішли назустріч владі? Чи варто пошукати способи зробити більш зручні умови для населення чи й далі йти шляхом незручностей? Можливо, за більш зручних умов навколишнє середовище в Кременчуці стане чистим?

 

 

 

Теги: Чистота в Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 99 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 150 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3883 2