Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Чи потрібно міняти документи про власність у зв’язку з перейменуванням вулиць?

Андрій Рубан 24 березня 2016 15:03 1581 0

Чи потрібно міняти документи про власність на нерухомість та інше майно у зв’язку з перейменуванням? Не потрібно спеціально змінювати правовстановлюючі документи на майно.

Законодавство України не передбачає кінцевих термінів зміни документів у цьому випадку.

Зміна назви вулиці не є зміною місця проживання. Тому всі необхідні зміни в документи можуть бути внесені тоді, коли це буде зручно їхньому власнику. Наприклад, коли людина бажає змінити місце проживання — переїхати на іншу вулицю або в інший населений пункт.

Документи на право власності на квартири, будинки, земельні ділянки, будь-яке інше майно, в яких вказані старі назви, залишаються дійсними.

Зміни в них треба буде вносити, тільки якщо власник захоче зробити нотаріальні дії з нерухомим майном — продати, подарувати або передати в спадщину свою квартиру, будинок або інше майно. В такому випадку в документах, які будуть оформлятися на нового власника, вже буде вказана нова назва.

Також не потрібно спеціально змінювати документи на автомобілі та номерні знаки. Перейменування вулиці не є зміною фактичного проживання, а тому і не є підставою для обов’язкової перереєстрації транспортного засобу та внесення змін у техпаспорт автомобіля.

Його власник зможе зробити це, коли буде продавати або дарувати авто. На вартість процедури перереєстрації це не вплине, ніяких додаткових платежів не передбачено.

 

 

 

Теги: Декомунізація

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 229 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1090 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1815 0