Новини з 1996 року

Четверте подорожчання. КП «Теплоенерго» оголошує про наміри збільшити вартість тепла та гарячої води

Олександр Курилов 08 листопад 2018 12:25 421 0

Комунальне підприємство «Теплоенерго» оголошує про намір підвищити вартість тепла та гарячої води  для абонентів Кременчука, які користуються послугами підприємства.

Таке повідомлення на сайті підприємства оголошено  сьогодні.

Офіційна причина нового подорожчання, вже четвертого за рік, – «збільшення витрат на газ – на 5,5 відсотка та збільшення вартості тепла, яке купують, на 14,8 відсотка.

Як саме подорожчання вартості тепла, яке купують на ТЕЦ ПАТ «КВБЗ», стосується мешканців Першого та Третього Занасипу, де є свої котельні, в КП «Теплоенерго» не пояснюють, але розповідають про нові ціни для тих кременчуцьких родин, яким «пощастило» бути комунальними абонентами.

Отже нові ціни такі.

Для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії  вартість однієї гігакалорії складе 1 949,29 гривень.

Для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії вартість опалення  - 51,72 гривень за квадратний метр площі квартири.

Вартість гарячої води буде підвищена до 113,02 гривні за кубічний метр.

Оголошення про наміри підвищити тарифи КП «Теплоенерго» оприлюднено сьогодні й далі сім днів з цього приводу на підприємстві чекатимуть письмових зауважень.

Потім усі папери передадуть у міськвиконком, де оприлюднять на підставі цих намірів проект рішення про підвищення тарифів на тепло та гарячу воду для КП «Теплоенерго».

З цим проектом громадяни мають ознайомитися протягом 20 днів, після чого він буде офіційно затверджений міськвиконкомом - міським головою Кременчука та його заступниками.

І вступлять у дію нові ціни, так слід розуміти, якраз в останній тиждень 2018 року й це буде «новорічний подарунок» кременчужанам від мера міста.

Останнє, про що слід нагадати.

Попереднє подорожчання вартості тепла та гарячої води для КП «Теплоенерго» міськвиконком затвердив лише два тижні тому й воно вступає в дію з 17 листопада.

Ці цифри, за якими слід буде платити щонайменше місяць, є такими.

З 17 листопада абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії платитимуть 1 689,46 грн за одну гігакалорію.

Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії вартість тепла складе 44,83 грн/кв. м.

Вартість гарячої води  з 17 листопада -  99,13 гривень за 1 кубічний метр.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись