Новини з 1996 року

Чесні люди? У Кременчуці сьогодні обрали громадську раду міськздороввідділу

Олександр Курилов 07 червня 2018 16:18 324 0

Надалі в мешканців міста з’явиться додаткова можливість скаржитися, якщо мова піде про печальний стан нашої медицини й благодійні внески, без сплати яких у лікарню не потрапити.

А додаткова можливість – це громадська рада управління охорони здоров’я міськвиконкому, яку обирали сьогодні керівники медичних закладів Кременчука.

Кого саме самі медики могли обрати в цю громадську медичну раду? Аби відповісти на це запитання, жодна ворожка не потрібна, бо все старе як світ.

Бо вирішальним фактором у цих виборах є не наші головні лікарі, яких як поставили в міськвиконкомі, так і приберуть у випадку хоч якоїсь власної думки.

Вирішальне – це думка найголовнішого «медика»  нашого міста й заступника мера Кременчука Ольги Усанової.

А її точка зору з цього приводу – від громади стан справ у нашій медицині контролюватимуть такі «активісти». Це психіатр-нарколог  Погорєлов.

Ще в цьому «активному» списку – пан Сербін,  який цього разу представляє профспілку медиків міста, і пані Жабко від дитячої лікарні.

Інші кандидатури – як-то  громадського діяча Геннадія Тертичного чи відомого волонтера Алли Заможської  - більшості голосів не набрали.

Далі представники свіжообраної сьогодні «громадської ради» братимуть участь у проведенні конкурсів з обрання головних  лікарів медичних закладів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись