Новини з 1996 року

Червоний, жовтий і зелений: три етапи поновлення роботи транспорту в Кременчуці після карантину

Артем Кузьменко 28 квітня 2020 11:00 683 0

Сьогодні, 28 квітня, в Кременчуцькій мерії провели засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. На цьому засіданні особливу увагу приділили питанню громадського транспорту та можливості його повернення до нормального режиму роботи.

Начальник управління транспорту Руслан Івашина розповів про три кроки, які місто планує потроху робити одразу після закінчення карантину, тобто з 12 травня.

Три етапи поновлення роботи транспорту:

1. Червоний: це робота транспорту в режимі, який є на сьогоднішній день. Це робота транспорту в режимі спецперепусток з дотриманням маскового режиму і лімітом пасажирів. Якщо після карантину в такому режимі транспорт і їздитиме, то місту доведеться запускати ще менше громадського транспорту, щоб не страждав міський бюджет.

2. Жовтий: в такому режимі транспорт їздитиме цілий день. Збільшать його кількість на дорогах міста. Відмінять спецперепустки, але за проїзд доведеться платити всім — пільг не буде. Таким чином мають зменшити кількість пасажирів, які хочуть безкоштовно покататися містом у своїх справах. Звісно ж, усі пасажири дотримуватимуться маскового режиму, стоячи ніхто в транспорті не їздитиме.

3. Зелений: це звичайна робота транспорту, але з дотриманням маскового режиму, і, скоріш за все, лімітом пасажирів. Тобто ніхто стояти один біля одного й скупчуватися не буде. Будуть пільги, зможуть їздити і діти, і пенсіонери. В цьому режимі кількість транспорту така ж, як була до карантину, маршрути обслуговуватимуться перевізниками, які виграли конкурс до початку режиму обмежень.

Як би не хотілося, але перестрибнути з червоного на зелений не вийде — це поступовий план і потрібно моніторити ситуацію.

Все ж це лише план дій на міському рівні і все залежатиме від рішення Кабміну. Не варто сподіватися, що вже з 12 травня міський транспорт перейде в жовтий режим, — Кременчук досі чекає майже 300 результатів аналізів містян, у яких підозрюють коронавірус.

Передумов до того, що щось зміниться, поки що немає.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 188 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 625 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 478 0