Новини з 1996 року

Чернігівський театр показав кременчужанам виставу про безмежність любові жінки

Ксенія Омельченко 30 березня 2017 15:27 506 0

Аби бути цікавим глядачам, не обов'язково "говорити про високе". Достатньо доторкнутися до душі кожного, до їхніх проблем, переживань. От, наприклад, що робити, коли одного чудового дня ви бачите, як ваш чоловік збирає речі і каже, що залишає вас заради іншої?Власне, про це і була п'єса "Черевики на товстій підошві", яку вчора на сцені МПК показував кременчужанам Чернігівський молодіжний театр.

Сюжет п'єси Петра Гладіліна, на перший погляд, простий і невигадливий: без п'яти хвилин покинута дружина вирішує боротися за свого чоловіка і будь-якими способами спробувати повернути його в сім'ю. Однак до вирішення цієї одвічно актуальної ситуації автор п'єси підходить несподівано й оригінально.


Двадцять чотири години. Доба - багато це чи мало, щоб встигнути відновити, зібрати, склеїти влаштоване протягом двадцятиріччя сімейне життя? У методах і формах майбутньої боротьби за свою найдорожчу людину фантазія героїні справді не має меж.Вона вважає необхідним провести чоловіка через страждання, страх і розпач, щоб спробувати вилікувати його, захворілу іншою жінкою, душу. І в цьому непростому й жорстокому "експерименті почуттів" героїня вибирає собі в помічники досить незвичайну людину.


Психіатр допомагає жінці запроторити чоловіка до в'язниці.

"Якщо він казатиме вам, що ви його єдина, - вірте! Ви дійсно будете єдиним його відвідувачем. З часом переведемо його в окрему камеру, за особливо тяжкий злочин", - заспокоював жінку лікар.
 


Трохи змінена у порівнянні з оригіналом п'єса тим не менше виявилась цілком витриманою в жанрі побутової комедії, з соковитим гумором, який знайшов своє блискуче втілення в грі таких прекрасних артистів Любові Веселової та Олексія Биша. 

На цьому виступи чернігівських гостей завершуються, але вже сьогодні бажаючі можуть відвідати виставу студентського театру "Лілея" - "Це все вона!". Початок о 18.00 у малому залі МПК.

 


 

Теги: Культура КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 925 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1747 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0