Черговий успіх кременчужанок: будуть виступати на Чемпіонаті Світу

Валерія Макряшина 10 липня 2017 12:30 291 0

З 25 по 30 червня 2017 року у місті Гайворон  Кіровоградської області відбувалися змагання чемпіонату України з городкового спорту серед чоловіків і жінок (класичні, євро та фінські городки).

У фінальних змаганнях чоловічих команд брали участь команди з Харківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Вінницької областей та міста Києва.

У змаганнях жіночих команд брали участь представники з Вінницької, Полтавської, Кіровоградської областей та міста Києва. Полтавська область посіла перше місце, вигравши всі зустрічі з явною перемогою. За команду виступали кременчужанки:

кандидат технічних наук Кременчуцького Національного університету ім. М.Остроградського,  майстер спорту Світлана Коваль;
майстер спорту Альона Захарова;
кандидат у майстри спорту Світлана Весеніна.

Усі вони вихованці заслуженого тренера України, доцента кафедри "Здоров'я людини та фізичної культури" Миколи Севрюка.

В особистих змаганнях з класичних городків перше місце посіла киянка Альона Дрешель, друге та третє місце зайняли кременчужанки Захарова і Весеніна. Відомо також, що Світлана виконала норматив майстра спорту України.

У змаганнях з єврогородків:

1 місце - Альона Дрешель
2 місце - Світлана Коваль
3 місце - Альона Захарова.

Змагання з фінських городків виграла кременчужанка Світлана Коваль, Альона Захарова посіла друге місце, а киянка Альона Дрешель третє.

Тепер переможниці змагань, Альона Дрешель та кременчужанки Світлана Коваль, Світлана Весена та Альона Захарова, готуються у складі Збірної України до чемпіонату Світу, який має відбутися з 1 по 6 серпня у місті Карлсрус, Німеччина.

Тож бажаємо великих перемог та терпіння у подальшій праці нашим спортсменкам.

Автор: Ксенія Омельченко