Новини з 1996 року

Чергове придушливе подорожчання цін на воду та водовідведення подарували кременчужанам. З 12.02

Марина Баніт 15 лютого 2017 10:39 825 0

Хто ж то так згрішив у Кременчуці, що новорічні бажання, загадані під бій курантів, ну аж ніяк не здійснюються: замість падіння цін - усе росте?!

 Тож комунальне підприємство "Кременчукводоканал" офіційно повідомляє про чергове підвищення комуналки. Цього разу дорожчає водопостачання та водовідведення. Тож скільки нині життя в Кременчуці коштуватиме, за словами тих, в чиїх руках вода для цілого міста: 

«Комунальне підприємство «Кременчукводоканал» інформує! 11 лютого 2017 року в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовому кур’єрі» № 27 (5896) офіційно було опубліковано Постанови:

1. Постанова НКЕРКП від 02.02.2017 року № 160 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141», якою встановлено тарифи комунальному підприємству «Кременчукводоканал» на централізоване водопостачання та водовідведення:

- на централізоване водопостачання – 5,72 грн. за 1 м3 (з ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 6,94 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Читайте також: Медики відзвітували про свою роботу - кременчужан поменшало

2. Постанова НКРЕКП ВІД 02.02.2017 №161 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868», якою встановлено тарифи комунальному підприємству «Кременчукводоканал» на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- на централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,05 грн. за 1 м3 (з ПДВ);

- на централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,33 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Відповідно до постанов, тарифи на послуги вводяться в дію з 12 лютого 2017 року. Адміністрація КП «Кременчукводоканал»»

Тож чим далі, тим частіше згадується прислів’я: «Хочеш жити - вмій крутитися». Але, на жаль, за нинішніх економічних умов навіть якщо цілодобово крутитися, не факт, що зможеш вижити. Тож лишається таємницею, про що думає влада і чи не вона саме є причиною того, що люди перестають вірити в дива та бодай звичайну логіку.

Чому реформи, які мають вести до процвітання країни, ведуть її в інше місце, де люди вже непритомніють від страху за майбутнє. Тепер кожен до лампочки, до крана, до газу, до батареї та в туалет ходить з калькулятором. Ось такі у нас реформи, така влада і таку ціну кременчужани й усі українці платять за те, кого обрали. Тож дійсно спокутуємо свої гріхи останніми грошима.

 

 

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 528 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1272 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 957 0