Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Чергові вибори в місцеві ради . Мер Кременчука Малецький втратить все. Соцмережі і жителі

Олександр Курилов 18 вересня 2018 16:45 3745 0

У 2020, після виборів у місцеві ради, які відбудуться  після виборів Президента та парламенту, в Кременчуці зміниться прізвище мера.

Хто буде замість нинішнього градоначальника Віталія Малецького, поки що незрозуміло, однак нині можна сказати одне.

Наш мер підпилює стілець, на якому він сидить у кабінеті, з усіх сил і робить усе, аби життя мешканців Кременчука зробити нестерпним, а свою кар'єру градоначальника завершити за одну каденцію й більше її не продовжувати.

Це соцмережі й думки жителів щодо майбутнього нашого міського життя.

З цього приводу кременчужанин Сергій Костецький оприлюднює результати минулих виборів, які відбулися у 2015 році. Й зміст такого - показати, чому Віталій Малецький мав би сьогодні взятися за три конверти, аби написати своєму наступнику три листи. В першому – "звинувачуй мене". В другому – "обіцяй все виправити, як я". І в останньому – «пиши свої побажання новому меру».  

Тож результати минулих виборів були такими. У 2015 році кандидат у міські голови Кременчука Віталій Малецький здобув перемогу за мінімальної кількості голосів – його підтримали всього 15798 виборців Кременчука зі 170 тисяч городян, які мають право голосу. Тобто лише 7,9 відсотка.

Наскільки така підтримка виборців є нормальною, а не менше  мінімальної – відповідь на це запитання знає і сам міський голова, і мешканці Кременчука теж.

Єдине, що за чотири роки, які минули, Віталій Малецький зробив свої специфічні висновки. А за ними,  ми маємо не тільки постійні корупційні скандали в міськвиконкомі й взяті на голову жителів непомірні кредити.

До всього Кременчук, де заробітна плата не найвища навіть у рамках Полтавщини, став одним з найдорожчих міст в Україні за комунальними послугами та цінами.

І це теж результат роботи нашого градоначальника, який за ці роки не зрозумів одного.

Його вибрали, аби він працював не на себе, не на свого першого віце-мера Пелипенка, не на нардепа Шаповалова, віддаючи фірмі його родичів величезні преференції, й не для заступника голови Полтавської облради Холода, аби в Придніпровському парку з’явилося ще одне кафе.

Натомість мера Малецького вибирали для того, аби він працював для людей. Погано, що чоловік зрозумів своє обрання як дозвіл, аби зробити наше місто дорогим та ще дорожчим, без нових робочих місць і ще з більшими проблемами в медицині, ніж були до нього.

Останнє - про те, чому в нас буде новий міський голова – вже уряд Гройсмана до 15 жовтня підвищить вартість газу.

І про це знали всі, й наш мер теж знав.

Єдине, що нормальні керівники міст у цьому випадку не розганяли ціни на опалення та гарячу воду до космічного рівня, але пан Малецький це зробив.

А тепер він зробить це ще раз - підвищить ціни на цю ж послугу, аби нашими грошима перекрити всі дірки міського бюджету, при розрахунку якого жорстко помилився.

Однак тут, здається, помилився не тільки наш градоначальник зі своїми розрахунками, але помилилися ми в його можливостях.

Результати минулих виборів  додаються.

Результати голосування 25 жовтня 2015 року 1. Віталій Малецький – 15798 2. Віктор Калашник – 10385 3. Геннадій Іванян – 9621 4. Оксана Піддубна – 8236 5. Ірина Дроздова – 6203 6. Юрій Гриценко – 6065 7. Володимир Пилипенко – 5329 8. Дмитро Кавунник – 3212 9. Олександр Головач – 2502 10. Дмитро Плахотник – 2142 11. Олег Савченко – 1715 12. Євген Корф – 1412 13. Михайло Хохлов – 746 14. Оксана Гуйда – 497.

Останнє - це відповідь на запитання читачів, які цікавляться, яка роль нашого мера в подорожчанні вартості компослуг. 

А роль місцевої  влади така.

Газ дорожчає в Україні, але мер Малецький ще до цього подорожчання підвищує вартість тепла та гарячої води на максимальну планку.

І тепер до цього всеукранського максимуму кременчуцького походження буде додано ще 10 відсотків.

Але тут є друга частина - уряд зменшив соціальні норми на тепло, газ, які погашаються субсидіями. І це пряма дія нашого мера - зробити Кременчук дорожчим за Полтаву, Київ...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1215 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1940 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1671 0