Новини з 1996 року

Чергові обіцянки: Зеленський запевнив, що постраждалим від карантину заплатять по 8000 гривень

Олексій Ващук 04 грудня 2020 16:20 287 0

Нещодавно президент України Володимир Зеленський розповів про впровадження державної програми, яка покликана фінансово допомогти тим українцям, яким боляче вдарив по кишені карантин вихідного дня. Про це йдеться в матеріалі ВВС.

Президент обіцяє, що грошову допомогу в розмірі 8000 гривень зможуть разово отримати звільнені через карантин вихідного дня наймані працівники, а також постраждалі від нього підприємці. Найближчим часом відповідні законопроєкти внесуть до Верховної Ради.

Зеленський розповів, що якщо людина є найманим працівником і її звільнили через закриття закладу, то для отримання допомоги треба зайти в додаток «Дія», ввівши всі необхідні дані. Він запевнив, що після перевірки внесених даних людині на картку прийдуть обіцяні гроші.

Таким чином на все про все в бюджеті нібито є 10 млрд гривень, чого має вистачити на більш ніж мільйон постраждалих від карантину вихідного дня українців.

Крім виплат звільненим робітникам, передбачені також і виплати власникам закладів.

"Якщо ви власник кав'ярні і не закрили свій заклад, але через карантин вихідного дня відправили деяких працівників у вимушену відпустку, то ви можете отримати допомогу для виплати грошей таким працівникам", - пояснив Зеленський.

Також, за словами президента, буде втілена в життя ще одна програма, а саме підтримки підприємств, які не працюють. Це має бути компенсація витрат на сплату єдиного соціального внеску. І на це Володимир Зеленський пообіцяв 1,5 млрд гривень.

Ну і про 4 млн громадян із податковим боргом не забув президент. Він пообіцяв погасити їхні борги, у кого вони до 3060 гривень. 

ФОПам 1-ї групи мають організувати так звані податкові канікули, а якщо карантинні заходи посилять, то їх взагалі пообіцяли звільнити від податків.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1089 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2092 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2709 0