Новини з 1996 року

Чергові експерименти продовжуються. У Кременчуці хочуть підвищити вартість каналізації та води

Валерія Макряшина 04 вересня 2019 15:15 825 0

Здається, із кременчужанами проводять якийсь експеримент зі стабільного підвищення тарифів на все, на що тільки можна. Робиться це навмисно, немов угорі там гадають, витримають мешканці черговий удар чи ні... 

Сьогодні, 4 вересня, в актовому залі комунального підприємства "Кременчукводоканал" відбулися вже такі звичні для нашої громади відкриті обговорення, які стосуються встановлення (коригування, яке є традиційним підвищенням) тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Серед присутніх сьогодні — найбільш зацікавлені питанням тарифів на компослуги депутати міськради, представники ЗМІ та більшість позбавлених смачної булочки працівників підприємства. 

Обговорення стосувалися пропозиції від Нацкомісії, якою пропонується внести зміни до постанови й схвалити новий тариф на водопостачання та водовідведення. Нас чекає нове подорожчання, принаймні цього прагнуть на комунальному підприємстві. 

Тариф хочуть "скорегувати", як зазначають на підприємстві, задля того, щоб уникнути погіршення фінансового стану робітників самого комунального підприємства, а так з новим тарифом піднімуться і їхні зарплати.

Якщо казати офіційною мовою, то діючі тарифи, які набули чинності в березні цього року, наразі не покривають усіх витрат підприємства, бо, як зазначає його представниця, середня заробітна плата на одного працівника "Кременчукводоканалу" зросла аж на 19,9%, тобто з 8 тисяч 599 гривень до 10 тисяч 310 гривень, а тариф усе той і він, як-то кажуть, не гумовий.

 

 

Таким чином пропонується підвищити тарифи на 7,6%. Відповідно, послуги з централізованого водопостачання коштуватимуть 9 грн 50 коп. замість 9 грн за м куб.; водовідведення - 10 грн 69 коп. замість 9 грн 76 коп за м куб. Але кременчужанам радять не панікувати, бо за процедурою протокол цього громадського обговорення направлять знову в НКРЕКП, щоб там його ухвалили. Втім місяць-другий і з гаманця все ж таки доведеться дістати значно більшу купюру. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 133 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3843 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 192 0