Новини з 1996 року

Через забруднення води санлікарі не радять купатися на кременчуцьких пляжах

Віктор Крук 01 серпня 2016 13:10 1020 0

Індекс лактозопозитивної кишкової палички на пляжі «Центральний» перевищує нормативні показники майже в 2,5 раза, а в річці Сухий Кагамлик – у десятки разів!

Дослідження води в районах пляжів «Центральний» та Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», проведене в період із 25 по 29 липня, показало що в порівнянні з попереднім тижнем показники мікробіологічної забрудненості річкових вод не покращились і продовжують  не відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.

За даними Кременчуцького міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний» перевищує нормативні показники майже у 2,5 раза, а в річці Сухий Кагамлик – у десятки разів!  

Санітарні лікарі Кременчука з  метою недопущення виникнення інфекційних захворювань пропонують обмежити купання на пляжах міста, а також не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, особливо для купання.

 

Теги: 2903

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 595 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 995 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1449 0